مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 3 - زنیت 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اطمینان عجیب بارسلونا به جذب کوتینیو
یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 14:17
اطمینان عجیب بارسلونا به جذب کوتینیو
در بارسلونا احتمال اینکه ستاره لیورپول تا پایان مهلت نقل و انتقالات آنفیلد را به مقصد نوکمپ ترک کند بسیار بالا می دانند.

به گزارش "توپ 90"، علاقه بارسلونا به جذب کوتینیو چیز جدیدی نیست. بارسا مدت هاست که قصد دارد این هافبک خوش تکنیک برزیلی را از لیورپول به خدمت بگیرد اما باشگاه انگلیسی همواره با این انتقال مخالفت کرده است.

کلوپ از کوتینیو به عنوان مرکز ثقل برنامه هایش در فصل آتی سخن گفته و احتمال فروش او را غیرممکن می داند اما در بارسلونا اعتقادی متضاد دارند.

طبق ادعای اسپورت، هفته گذشته هیئت اعزامی بارسا به لندن با ایجنت کوتینیو بر سر قراردادی 5 ساله به توافق کامل رسیده و خود این بازیکن نیز به صورت محرمانه از مدیران لیورپول تقاضای جدایی کرده است. طبق ادعای این منبع، کوتینیو 100 درصد تا پایان نقل و انتقالات به بارسا خواهد پیوست و احتمال این انتقال پس از بازی رفت لیورپول در دور مقدماتی لیگ قهرمانان بسیار بالا پیش بینی شده است.

بارسلونا برای جذب کوتینیو رقمی بین 72 تا 85 میلیون یورو هزینه خواهد کرد و با وجود اینکه لیورپول روی 150 میلیون یورو اصرار دارد؛ مسئولان بارسا اطمینان دارند که با رقمی بسیار پایین تر موفق به جذب کوتینیو می شوند. 

این بازیکن جزو اهداف درجه اول بارسا نبود و پس از شکست در مذاکرات با وراتی بود که یک بار دیگر در رادار بارسا قرار گرفت. او می تواند در خط هافبک به میدان برود یا در صورت جدایی نیمار، کنار مسی و سوارز بازی کند.