مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دورتموند 1 - منچسترسیتی 0 (چمپیونز کاپ)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

4 هفته حیاتی پیش روی وریا غفوری (عکس)
یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 14:17
4 هفته حیاتی پیش روی وریا غفوری (عکس)
هافبک استقلال برای پس گرفتن پیراهن تیم ملی 4 هفته حیاتی را پیش رو خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، وریا غفوری فصل گذشته هفته های زیادی را به دلیل مصدومیت از دست داد اما بعد از تمدید قرارداد در تمرینات پیش فصل با قدرت ظاهر شد تا برای لیگ هفدهم فصل رویایی را پشت سر بگذارد.


غفوری در بازی هفته اول استقلال در ترکیب اولیه تیمش به میدان رفت و در پست دفاع راست قرار گرفت و در کارهای دفاعی نمایش موفقی هم داشت و با حضور خسرو حیدری در پست هافبک راست چندان در حملات این تیم شرکت نکرد.


حالا وریا غفوری 4 هفته دیگر فرصت دارد تا با درخشش در ترکیب استقلال بتواند برای 2 بازی آخر تیم ملی برابر سوریه و کره جنوبی در انتخابی جام جهانی به اردوی این تیم دعوت شد و البته جای ثابت خود را بار دیگر به دست بیاورد.


مهمترین انگیزه غفوری از تمدید قرارداد با استقلال پاک کردن خاطرات بد فصل گذشته از ذهن هواداران این تیم و البته حضور در جام جهانی است که به نظر می رسد عملکرد او در 4 بازی پیش روی استقلال برای رسیدن به این موضوع بسیار مهم است.


آنچه مسلم است غفوری در این روزها آمادگی کامل دارد و برای رسیدن به هدف بزرگ خود به اعتماد کادرفنی استقلال نیاز زیادی دارد تا بتواند بار دیگر جای ثابت خود در ترکیب تیم ملی را پس بگیرد.


عکس: رضا سعیدی پور