بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی موناکو 1 - نیم المپیک 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

هافبک دورتموند، گزینه جانشینی کوتینیو در لیورپول
یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 15:17
هافبک دورتموند، گزینه جانشینی کوتینیو در لیورپول
اکسپرس مدعی شد که در صورت جدایی فیلیپه کوتینیو، ستاره لیورپول از این تیم، قرمزها کریستین پولیسیچ را به خدمت خواهند گرفت.

به گزارش "توپ 90"، پاری سن ژرمن به دنبال جذب نیمار است و گفته می‌شود که این بازیکن به زودی راهی پاریس خواهد شد. بارسا برای  جانشینی نیمار، کوتینیو را زیر نظر دارد و گفته می‌شود پیشنهادی 90 میلیون پوندی برای او ارائه کرده اند.

در حالی که کوتینیو به تازگی قراردادش را تمدید کرده و لیورپول هیچ تمایلی به فروش او ندارد، حال وبسایت اکسپرس از گزینه های لیورپول برای جانشینی کوتینیو خبر داد. در حقیقت اصلی ترین گزیه لیورپول، کریستین پولیسیچ، هافبک جوان دورتموند است. این هافبک 18 ساله نمایش های خوبی در دورتموند داشته و گفته می‌شود لیورپول می‌تواند با 30 میلیون پوند او را به خدمت بگیرد.

پولیسیچ درباره احتمال حضورش در لیگ برتر گفته بود:" لیگ برتر بزرگترین لیگ جهان است که حتی بچه ها هم آن را دنبال می‌کنند. بازیکنان و تیم های زیادی در آن هستند و عاشق این لیگم."

حال باید دید که آیا بارسا می‌تواند لیورپول را راضی به فروش کوتینیو کند و آیا  این بازیکن از لیورپول جدا خواهد شد تا قرمزها برای جذب جانشینش تلاش کنند یا نه.