بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی لودوگورتس 2 - 3 بایرلورکوزن

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بارسا آماده محروم کردن PSG از لیگ قهرمانان
یکشنبه, 08 مرداد 1396 ساعت 09:22
بارسا آماده محروم کردن PSG از لیگ قهرمانان
به نظر می رسد شرایط مالی انتقال نیمار به پاریس مشکلات فراوانی به همراه خواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، سران بارسا معتقدند که اگر پاری سن ژرمن بخواهد مبلغ 222 میلیون یورویی بند آزادسازی نیمار را بپردازد، قوانین فیرپلی مالی را نقض کرده و ممکن است از حضور در لیگ قهرمانان محروم شود.

به نظر می رسد در حال حاضر هیچ تیمی بند آزادسازی 222 میلیون یورویی نیمار را در حساب خود ندارد و اگر قرار باشد این مبلغ از منابع دیگری تامین شود، مغایر با قوانین است و می تواند شکایت بارسا را به همراه داشته باشد.

همچنین برخی راه حل ها مانند حضور یک شرکت قطری در قرارداد برای تامین این مبلغ یا واریز شدن مستقیم به حساب نیمار نیز با قوانین همخوانی ندارد و محرومیت باشگاه مذکور را به همراه خواهد داشت.

منابع آگاه در باشگاه بارسلونا اذعان داشتند که هنوز خود نیمار درخواستی برای جدایی از مدیران این تیم نداشته و تنها پدر او سران این تیم را از پیشنهاد هنگفت فرانسوی ها آگاه ساخته است.

در گذشته چندین بار باشگاه پاریسی قوانین فیرپلی مالی را زیرپا گذاشته و دچار محرومیت هایی نیز شده است و حالا اگر دوباره این اتفاق در مورد نیمار رخ بدهد، ممکن است یوفا تنها به جریمه مالی اکتفا نکرده و پاری سن ژرمن را از حضور در لیگ قهرمانان منع کند.

مدیران بلوگرانا هرگز علاقه ای به مذاکره با همتای خود در پاری سن ژرمن ندارند و معتقدند اگر نیمار قرار است از این تیم جدا شود، آنها باید بند آزادسازی را به طور کامل پرداخت کنند.