مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 27 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بسکتبال ممفیس گریزلیز - پورتلند بلیزرز

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راه فرار PSG از معضل نقض فیرپلی مالی در جذب نیمار
شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 18:26
راه فرار PSG از معضل نقض فیرپلی مالی در جذب نیمار
پی اس جی برای جذب نیمار باید 222 میلیون یورو رقم فسخ قرارداد او را پرداخت کند و این مساله، خطر زیرپا گذاشتن قانون فیرپلی مالی را افزایش خواهد داد.

به گزارش "توپ 90"، اخبار ضد و نقیضی این روزها در مورد نیمار و پی اس جی به گوش می رسد. برخی منابع چون اسپورت خبر از شروع مذاکرات بارسلونا و پی اس جی برای انتقال نیمار داده اند اما در فرانسه اعتقاد دارند که پی اس جی قرار است رقم فسخ قراداد نیمار را بی واسطه پرداخت کند که در این صورت 20 درصد به آن مالیات تعلق می گیرد.

به این ترتیب جذب نیمار مبلغی حدود 280 میلیون یورو هزینه در پی خواهد داشت. به اینها حقوق سالانه 30 میلیون یورویی نیمار را هم اضافه کنید.

BFMTV امروز گزارش داد که مسئولان پی اس جی در جستجوی راهی هستند تا جذب نیمار، آنها را با معضل نقض فیرپلی مالی مواجه نکند و در حال حاضر تنها راه این است که آنها تا پیش از 31 ژانویه 2018، مبلغ 110 میلیون یورو از فروش بازیکنانش شان درآمد کسب کنند.

به عبارتی پی اس جی اگر قصد جذب نیمار را دارد، باید تعدادی از بازیکنانش را به فروش رسانده و حداقل 110 میلیون یورو نیز از این انتقال ها کسب کند؛ در غیر این صورت همچون سال 2014 مجبور به پرداخت غرامت به یوفا بابت نقض فیرپلی مالی خواهد شد.