بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 4 مهر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 2 - اوکراین 1 (چهارجانبه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

راهکار جدید بارسلونا برای جذب کوتینیو
شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 18:26
راهکار جدید بارسلونا برای جذب کوتینیو
بارسلونا سخت علاقمند است تا کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول را به خدمت بگیرد ولی باشگاه انگلیسی به هیج عنوان حاضر به فروش بهترین بازیکن خود نیست.

به گزارش "توپ 90"، بارسا بدون توجه به ماندن یا جدایی نیمار قصد جذب کوتینیو را دارد و حتی یک پیشنهاد 72 میلیون یورویی نیز ارائه داده که از سوی لیورپولی ها رد شده است.

در دومین اقدام، پاسخ لیورپولی ها این بود که برای فروش کوتینیو 150 میلیون یورو می خواهند. یورگن کلوپ هم بارها اعلام کرده است که فصل آتی روی کوتینیو حساب ویژه ای باز کرده است.

امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که بارسلونا قصد دارد رافینیا را وارد پروسه جذب کوتینیو کند.

رافینیا که در بارسا اغلب نیمکت نشین است؛ برای حضور در تیم ملی برزیل در جام جهانی 2018، قصد جدایی از بارسلونا را دارد. او مورد توجه لیورپول قرار گرفته و قرار است به زودی پیشنهادی بین 30 تا 40 میلیون یورو برای این بازیکن به دست مدیران بارسا برسد؛ پیشنهادی که مورد قبول نیز قرار خواهد گرفت اما در این مذاکرات بارسلونا قصد دارد بحث انتقال کوتینیو را نیز مطرح کند. 

لیورپول برای جذب رافینیا اصرار دارد و از سوی دیگر بارسلونا نیز مایل به جذب کوتینیو است و به همین دلیل احتمال معواضه این دو بازیکن نمی تواند دور از ذهن باشد. البته واضح است که بارسا علاوه بر رافینیا باید مبلغ قابل توجهی نیز به لیورپول بپردازد. رافینیا این روزها در بارسلونا مشغول فیزیوتراپی است و در جستجوی روزنه ای برای جدایی از جمع آبی اناری ها.