مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 4 تیر 1396

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی سن‌خوزه 0 - منچستریونایتد 0 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

پاسخ مدیر میلان به رئیس باشگاه آ اس رم
شنبه, 07 مرداد 1396 ساعت 09:36
پاسخ مدیر میلان به رئیس باشگاه آ اس رم
مارکو فاسونه، نایب رئیس باشگاه میلان، به صحبت های اخیر جیمز پالوتا، رئیس باشگاه رم، که هزینه روسونری در بازار نقل و انتقالات را زیر سوال برده بود، پاسخ داد.

به گزارش "توپ 90"، میلانی ها یکی از پر سر و صداترین تابستان های چند سال اخیر را سپری کردند و 10 بازیکن جدید از جمله لئوناردو بونوچی و آندره سیلوا را به خدمت گرفتند؛ ضمن اینکه بعد از حرف و حدیث های زیاد، قرارداد جانلوئیجی دوناروما را نیز تمدید کردند.

جیمز پالوتا ادعا کرد که خریدهای میلان نمی تواند این باشگاه را به هدفش که رسیدن به لیگ قهرمانان است، برساند و از سوی دیگر از هزینه بیش از 200 میلیون یورویی مدیران میلان در بازار نقل و انتقالات ابراز تعجب کرد و مدعی شد که مالکان جدید این باشگاه، برای خرید میلان 300 میلیون یورو قرض کردند و نمی داند که آنها پول خرید این بازیکنان را از کجا تامین کرده اند.

در مقابل فاسونه به خبرنگاران گفت:" من واقعا تعجب کردم وقتی این حرف ها را امروز خواندم. اول اینکه چون در ایتالیا معمول نیست که یک باشگاه به باشگاهی دیگر به شکل مستقیم حمله کند. و دوم به خاطر عدم دقت در کلمات او.

همه ما می دانیم که برای خرید یک باشگاه باید قدرت نفوذ مالی داشته باشید. علاوه بر این، او در مورد اعدادی صحبت می کند که دقیق نیستند."