بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 31 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال بلغارستان 0 - آمریکا 3

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

منصوریان و سه گزینه برای ترمیم خط دفاع
جمعه, 06 مرداد 1396 ساعت 14:20
منصوریان و سه گزینه برای ترمیم خط دفاع
سرمربی استقلال در دیدار افتتاحیه لیگ سه گزینه برای ترمیم خط دفاعی خود در اختیار دارد.

به گزارش "توپ 90"، استقلال برای دیدار برابر نفت آبادان تنها یک مدافع مرکزی در اختیار دارد و منصوریان برای ترمیم خط میانی خود باید دست به یک ریسک بزرگ بزند. سرمربی استقلال برای ترمیم خط میانی خود سه گزینه در اختیار دارد.


روزبه چشمی در تیم امید و البته استقلال حضور در خط دفاعی را تجربه کرده و با این پست غریبه نیست اما حضور او در این منطقه از زمین باعث می شود تا استقلالی ها در پست هافبک دفاعی با مشکل رو به رو شوند.


دومین گزینه منصوریان برای حضور در این منطقه از زمین آرمین سهرابیان خرید جدید این تیم است. سهرابیان مدافع چپ استقلال است اما در دیدار برابر نفت آبادان شاید مناسب ترین گزینه برای حضور در پست دفاع مرکزی باشد.


عظیم گوگ کاپیتان پیشین امیدهای استقلال تنها مدافع وسط تخصصی استقلال محسوب می شود؛ گوگ تا به امروز کمتر از 10 دقیقه در لیگ برتر برای استقلال به میدان رفته و جالب آنکه تنها حضور او نیز در دیدار برابر فصل گذشته برابر صنعت نفت آبادان بوده است.


سرمربی استقلال در صورتیکه مجید حسینی مورد بخشش قرار نگیرد یکی از این سه بازیکن را در دیدار برابر نفت آبادان در ترکیب اصلی قرار خواهد داد که در این میان شانس سهرابیان بیش از سایر بازیکنان است.