بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 27 شهریور 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ویارئال 2 - گلاسکو رنجرز 2 ( سوپرگل باکا )

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرانجام لیورپول روی کوتینیو قیمت گذاشت
پنجشنبه, 05 مرداد 1396 ساعت 16:28
سرانجام لیورپول روی کوتینیو قیمت گذاشت
دو روز پیش نشریات بارسلونا ادعا کردند که بارسا با کوتینیو به توافق نهایی رسیده است.

به گزارش "توپ 90"، بارسلونا برای تقویت خط میانی خود به دنبال جذب یک هافبک باکیفیت است و برای این منظور ابتدا روی وراتی نظر مثبت داشت اما در نهایت این انتقال غیرممکن شد.

سپس جذب کوتینیو، ستاره برزیلی لیورپول در دستور کار قرار گرفت. با وجود اینکه سبک بازی او با وراتی کاملا متفاوت است؛ اما یکی از راه های ماندگار کردن نیمارجدایی طلب، جذب کوتینیو به نظر می رسد و به نوعی این انتقال یک نوع انتقال استراتژیک محسوب می شود.

در اولین مذاکره بین دو باشگاه، لیورپول رقم 72 میلیونی برای انتقال کوتینیو را رد کرد و رسما عنوان داشت که کوتینیو فروشی نیست.

مسئولان بارسا اما ناامید نشدند و با فرستادن هیئتی به لندن، با ایجنت کوتینیو وارد مذاکره شده و توافقات نهایی نیز حاصل شد و حالا تنها رضایت لیورپول باقی مانده است.

امروز موندودپورتیوو ادعا کرد که باشگاه لیورپول در واکنش به تقاضای دوباره بارسلونا اعلام کرده است که کوتینیو 150 میلیون یورو قیمت دارد و تنها با دریافت چنین رقمی حاضر به فروش او خواهند بود و به عبارتی سنگ بزرگی پیش پای بلوگرانا قرار داده است.

مشکل بزرگ بارسا در مذاکرات اینجاست که لیورپول هیچ نیاز اقتصادی برای فروش کوتینیو ندارد و یورگن کلوپ نیز برای فصل بعد حساب ویژه ای روی ستاره برزیلی باز کرده است. در حال حاضر تنها راه پیوستن کوتینیو به بارسا، درخواست مستقیم خود این بازیکن از مسئولان لیورپول یا شورش و لجبازی او خواهد بود.