مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 30 تیر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناتس کانتی 1 - لسترسیتی 4 (دوستانه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورینیو: از شکست مقابل بارسا بسیار خوشحالم
پنجشنبه, 05 مرداد 1396 ساعت 09:36
مورینیو: از شکست مقابل بارسا بسیار خوشحالم
ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی منچستریونایتد در مورد شکست امروز تیمش برابر بارسا صحبت کرد.

به گزارش "توپ 90"، ساعتی پیش بارسا موفق شد با تک گل نیمار، یونایتد را در آخرین بازی دوستانه خود در ایالات متحده مغلوب کند.

مورینیو گفت: از ستارگانی مانند مسی و نیمار فقط یک نمونه وجود دارد و 2 تا از آنها موجود نیست. از ستارگانی مانند سوارز، پیکه، اینیستا، رونالدو، گرت بیل، مودریچ و تونی کروس نیز تنها یک نمونه وجود دارد و آنها نمی توانند همزمان در 2 باشگاه بازی کنند پس ما نمی توانیم آنها را در اختیار داشته باشیم.

این بازیکنان به باشگاه هایشان تعلق دارد. اما شما می توانید به سختی تلاش کنید تا از لحاظ تاکتیکی پیشرفت کرده و بازیکنان خود را ارتقاء دهید اما بعضی بازیکنان توانایی خاصی دارند و نمی توان مقابل آنها کاری انجام داد.

ارتباط این بازیکنان با توپ شگفت انگیز است. شما می توانید مدت زیادی در مورد مالکیت بر فضاها، مسائل تاکتیکی و بازی فشرده صحبت کنید اما در نهایت رابطه بازیکن با توپ مهم ترین مسئله است. حتی با وجود حریفی مانند من روی نیمکت، دیدن این رابطه زیباست. امروز پوگبا نیز نشان داد متعلق به همان دسته است.

شکست در دیدارهای دوستانه بسیار مفید است و من خوشحالم که این اتفاق رخ داد زیرا اگر ما اینجا را بدون باخت مقابل تیم هایی مثل رئال، بارسا و سیتی ترک می کردیم اوضاع اصلا خوب نبود و من تنها امیدوار به بهود نقاظ ضعف خودمان در این بازی هستم."