مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 خرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرتغال 1 - مراکش 0 (جام‌جهانی روسیه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آقای گل پرسپولیس آماده یک‌ فصل ماجراجویی (عکس)
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 16:57
آقای گل پرسپولیس آماده یک‌ فصل ماجراجویی (عکس)
مهدی طارمی به تمام شایعات و حواشی مربوط به حضورش در فوتبال اروپا خاتمه داد و در جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ برای فصل هفدهم حضور یافته است.

به گزارش "توپ 90"، آقای گل دو فصل اخیر فوتبال ایران بعد از مدت‌ها غیبت در تمرینات این تیم، در اردوی آماده سازی اوکراین حضور یافته است. طارمی که بعد از پایان فصل به دنبال حضور در فوتبال اروپا بود، در نهایت تصمیم به ماندن در پرسپولیس گرفت و در روزهای پایانی اردوی اوکراین به جمع شاگردان برانکو ایوانکوویچ در کمپ تمرینی دیناموکیف بازگشته است.


طارمی که به گفته مربی بدنساز این باشگاه با توجه به پیگیری تمرینات اختصاصی و بدنسازی از نظر بدنی شرایط مثبتی دارد، این روزها در تمرینات گروهی نیز حضوری فعال دارد تا شرایط بازگشت زودهنگام به ترکیب این تیم را به دست بیاورد. شماره 9 سرخپوشان اکنون خود را مهیای فصلی پرماجرا در فصل جدید فوتبال خواهد کرد. فصلی که می‌تواند عناوینی رشک برانگیز برای او در پی داشته باشد. این بازیکن که با 6 گل زده در صدر جدول آقای گلی آسیا قرار دارد، شانس کسب عنوان برترین گلزن آسیا را نیز در اختیار دارد. کسب عنوان آقای گلی در آستانه سال منتهی به جام جهانی در لیگ برتر نیز او را به بازیکنی بی بدیل در فوتبال ایران تبدیل خواهد کرد که البته با توجه به خط تهاجمی قدرتمند سرخپوشان این اتفاق دور از ذهن نخواهد بود.


باید دید ماجراجویی آقای گل در فصل هفدهم فوتبال ایران با توجه به حضور این تیم در سوپرجام، لیگ قهرمانان در مرحله یک چهارم، لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده با چه عناوینی همراه خواهد بود.