مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 خرداد 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی پرتغال 1 - مراکش 0 (جام‌جهانی روسیه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کاوه رضایی گل نزد اما پاس گل داد
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 11:16
کاوه رضایی گل نزد اما پاس گل داد
با وجود این که تک گل شارلوا برابر حریف فرانسوی را مهاجم ایرانی به ثمرنرساند اما نمایش جالب توجه این بازیکن بازتاب گسترده ای در رسانه های بلژیک داشت.

به گزارش "توپ 90"، شارلوا در یکی دیگر از بازی های تدارکاتی پیش فصل خود در کمپ کامون پیکاردیه فرانسه مقابل آمینس به میدان رفت که این بازی در نهایت با تساوی 1-1 به پایان رسید. جدالی که در ابتدا اعلام شد تک گل شارلوا را کاوه رضایی به ثمررسانده اما بلافاصله این خبر تصحیح شد تا گل به نام دسولیل مهاجم سیه چرده این باشگاه ثبت شود.


در شرایطی که کاوه رضایی به تصمیم سرمربی شارلوا تنها 60 دقیقه به عنوان مهاجم نوک در سیستم این فصل باشگاه 1-3-2-4 به میدان رفت نمایش مهاجم ایرانی با تعریف و تمجیدهای بسیاری از سوی رسانه های بلژیکی روبرو شد تا جایی که سایت ووته بال مدعی شد تک گل شارلوا برابر حریف فرانسوی با حرکت دیدنی کاوه و پاس منجر به گل او وارد دروازه حریف شده است.


در این میان انتشار تصاویری از این بازی نشان داد خرید ایرانی شارلو یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم در میدان بود چون بیشتر تصاویر منتشر شده درگیری های کاوه با مدافعان حریف را نشان می داد به خصوص در یکی از این تصاویر که ادعای سایت ووته بال مبنی بر گلسازی مهاجم ایرانی و شادی او با هم تیمی ها به خصوص گلزن را نشان می داد.