بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ایتالیا 2 - فنلاند 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ساری: برای پست جورجینیو یک بازیکن دیگر می‌خواهم
یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 09:33
ساری: برای پست جورجینیو یک بازیکن دیگر می‌خواهم
مائوریسیو ساری، سرمربی چلسی، می‌گوید بعد از جدایی سسک فابرگاس از این تیم، در میانه میدان چلسی به بازیکنی نیاز دارد که بتواند پشتیبان جورجینیو باشد.

به گزارش "توپ 90"، بعد از جدایی سسک فابرگاس از چلسی و پیوستنش به باشگاه موناکو، مائوریسیو ساری، سرمربی آبی‌های لندن می‌گوید در غیاب فابرگاس، در میانه میدان با کمبود بازیکن مواجه شده و ستاره‌ای می‌خواهد که بتواند نقش پشتیبان جورجینیو را در مرکز میدان بازی کند.

چلسی دیروز شنبه در ورزشگاه خانگی‌اش، استمفوردبریج، به سختی با نتیجه 2-1 از نیوکاسل عبور کرد و عدم درخشش جورجینیو در میانه میدان چلسی، یکی از عواملی بود که ساری را ناراحت کرده و باعث شد بعد از بازی اعلام کند در قلب خط میانی خود نیاز به بازیکن دارد.

ساری بعد از بازی در این باره به خبرنگاران گفت:" امروز جورجینیو مشکل داشت و روی نیمکت ما حتی یک بازیکن هم نبود که بتواند در پست او بازی کرده و جانشینش شود. من به بازیکنی نیاز دارم که بتوانم در صورت نیاز او را به جای جورجینیو به میدان بفرستم".

ساری در ادامه توضیحات خود درباره این موضوع گفت:" نمی‌دانم بازیکنی که می‌خواهم کی به چلسی ملحق می‌شود. می‌دانم که باشگاه هم از این بابت نگران است. باشگاه نظر من در این باره را خیلی خوب می‌داند. من در آن پست یک بازیکن می‌خواهم ولی همه چیز بستگی به تصمیم باشگاه دارد. بیشتر از این کار دیگری از دستم ساخته نیست".