بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سولسشر: سانچس در شرایط جدید یونایتد، می‌درخشد
یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 09:11
سولسشر: سانچس در شرایط جدید یونایتد، می‌درخشد
اوله گنار سولسشر، سرمربی موقت منچستر یونایتد، می‌گوید الکسیس سانچس، ستاره شیلیایی این تیم، بعد از بازگشت به روزهای اوج خود هنوز فرصت این را پیدا نکرده که خودش را ثابت کند.

به گزارش "توپ 90"، اوله گنار سولسشر، سرمربی موقت منچستریونایتد، می‌گوید اطمینان دارد الکسیس سانچس، مهاجم شیلیایی این تیم به محض اینکه از بند مصدومیت‌هایش به طور کامل رهایی یابد، از تغییراتی که بعد از اخراج مورینیو در باشگاه بوجود آمده حداکثر استفاده را خواهد کرد تا به روزهای اوج بازگشته و خودش را ثابت کند.

سانچس سال گذشته در ماه ژانویه با سر و صدای زیاد از آرسنال به یونایتد ملحق شد. ولی این بازیکن سابق آرسنال تا کنون نتوانسته در یونایتد آنقدر که از او انتظار می‌رفته درخشان ظاهر شود. سانچز که فصل گذشته تنها 3 گل برای یونایتد به ثمر رسانده بود، امسال هم به دلیل مصدومیت همسترینگ، در رقابتهای مختلف تنها 14 بار با پیراهن یونایتد به میدان رفته است.

اما سولسشر در گفتگو با خبرنگاران درباره سانچس گفت:" سانچس از خودش انتظارات زیادی دارد. او مدتی مصدوم بوده و نتوانسته انتظارات خودش رو برآورده کند. در این شرایط بازگشت به روزهای اوج به همین راحتی‌ها نیست. ولی ورود من و کادر فنی‌ام برای سانچس فرصت ایده‌آلی است و من اطمینان دارم که به زودی بهترین نمایش‌ها را از او خواهیم دید چون او یک فوتبالیست واقعا فوق‌العاده است".

سولسشر در ادامه اظهاراتش گفت:" از زمان ورود من، سانچس به دلیل مصدومیتش، تا کنون فرصت آن را پیدا نکرده که خودش را نشان دهد. ما عجله نخواهیم کرد و منتظر می‌مانیم تا الکسیس 100درصد آماده شود. چون می‌دانیم و انتظار داریم که بعد از آن شاهد بهترین بازی‌های الکسیس سانچس باشیم".