بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 28 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلگری: یوونتوس بعد از گل اول به خواب رفت
یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 08:39
آلگری: یوونتوس بعد از گل اول به خواب رفت
یوونتوس با پیروزی راحت 2-0 مقابل بولونیا به مرحله یک‌چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا راه پیدا کرد ولی ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، بعد از بازی از عملکرد تیمش راضی نبود.

به گزارش "توپ 90"، یوونتوس دیروز در ورزشگاه خانگی بولونیا به مصاف این تیم رفت و با دو گلی که هر کدام در یک نیمه بازی به ثمر رسید، در یک بازی نسبتا راحت، موفق شد حریف خود را 2-0 شکست داده و به مرحله یک‌چهارم نهایی کوپا ایتالیا، جام حذفی ایتالیا، راه یابد. اما بعد از بازی، ماسیمیلیانو آلگری، سرمربی یوونتوس، از عملکرد و نمایش تیمش در این بازی راضی نبود.

آلگری بعد از بازی به خبرنگاران گفت:" بازیکنان ما در شروع مسابقه خوب بازی کردند و ورود خوبی به بازی داشتند ولی وقتی یک گل زدیم و از حریف پیش افتادیم، درحالیکه باز هم سعی می‌کردیم گلهای بیشتری بزنیم مرتکب دو یا سه اشتباه شدیم".

آلگری در ادامه صحبت‌هایش اضافه کرد:" در این دقایق به جای اینکه توپ را به جلو حرکت دهیم، بارها اتفاق افتاد که توپ را عقب آوردیم. بعد هم یوونتوس به خوب رفت و دچار یک وقفه شد".

آلگری در ادامه کنفرانس خبری بعد از بازی گفت:" ما در این دقایق مثل تیمی که به خواب رفته به حریف راحت گرفتیم و باعث شدیم دو سه شوت به سمت دروازه‌مان شلیک شود ولی در نیمه دوم تیم، دوباره خودش را پیدا کرد و بازی را به روی حریف بست".