بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه فوتسال ایران 3 - لبنان 2 (زیر 20 سال آسیا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده: کوتینیو می‌تواند کنار دمبله بازی کند
یکشنبه, 23 دی 1397 ساعت 08:49
والورده: کوتینیو می‌تواند کنار دمبله بازی کند
ارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، می‌گوید کوتینیو، ستاره برزیلی تیمش که این فصل با بداقبالی روبرو بوده می‌تواند در کنار دمبله بازی کند.

به گزارش "توپ 90"،  از زمان آغاز درخشش دمبله در بارسلونا، کوتینیو، بازی‌ساز برزیلی این تیم هفته به هفته مدت زمان کمتری برای این تیم بازی کرده است و به همین خاطر گزارش‌هایی از ناراحتی او از وضعیتش در بارسلونا مخابره شده است. ولی ارنستو والورده، سرمربی بارسا، می‌گوید کوتینیو را از برنامه‌های خود کنار نگذاشته است.

ارنستو والورده، ستاره برزیلی تیمش، کوتینیو، را بازیکنی بداقبال خواند و گفت او می‌تواند در ادامه فصل، در کنار دمبله به بازی گرفته شود. همین سال پیش بود که کوتینیو، در میانه شور و هیجان زیاد هواداران بارسا با قراردادی 138 میلیون دلاری از لیورپول به نوکمپ منتقل شد. کوتینیو فصل گذشته برای بارسا درخشان ظاهر شد ولی امسال با مشکلات زیادی مواجه بوده و تا کنون تنها موفق به زدن 5 گل برای کاتالان‌ها شده است.

والورده درباره کوتینیو به خبرنگاران گفت:" در طول فصل بازی‌ها سخت‌تر می‌شود و طبیعی است که بعضی‌ها در بعضی بازی‌ها بدشانسی بیاورند. کوتینیو برای ما بازی‌های عالی‌ای انجام داده و امیدواریم در آینده هم همین کار را بکند".

والورده در ادامه گفت:" من به عملکرد بازیکنها نگاه می‌کنم. این در مورد دمبله و آرتورو ویدال هم صادق است. ولی واقعیت این است که کوتینیو و دمبله می‌توانند کنار هم بازی کنند. این یک احتمال است. آنها جلوی میلان یا آیندهوون این کار را کرده‌اند و نشان داده‌اند که ترکیب خوبی هستند".