بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه والیبال صربستان 3 - چین 1 (لیگ‌ملتهای‌والیبال)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سولسشر: هری کین هیچ فرصتی را از دست نمی دهد
جمعه, 21 دی 1397 ساعت 18:30
سولسشر: هری کین هیچ فرصتی را از دست نمی دهد
اوله گونار سولسشر، سرمربی جوان یونایتد، معتقد است تیمش قبل از بازی تاتنهام هم آزمون های بزرگی داشته است.

 

به گزارش "توپ 90"، بعد از کسب چند پیروزی متوالی، بسیاری معتقدند عیار سولسشر در دیدار این هفته برابر تاتنهام معلوم می شود و خود او نیز معتقد است برای نزدیک شدن به بالای جدول و امیدواری به اتفاقات پایان فصل، باید اسپرز را مغلوب کرد.

دیدار با تاتنهام: "ما باید برای رویارویی با هر تیمی آماده باشیم و می دانیم قوی ترین رقبا در لیگ برتر حاضر هستند و شما باید به نقاط قوت حریف آگاه باشید. همانند بازی ‌های قبلی فرصت حمله نخواهیم داشت و باید در هنگامی که توپ در دست ماست آماده حمله باشیم. زمین چمن استادیوم ومبلی بزرگ است و ما باید از این موضوع استفاده کنیم."

اولین آزمون بزرگ: "خیر، ما پیش از این بازی امتحانات مهمی داشته ایم. اولین بازی برابر کاردیف و دیدار خارج از خانه برابر نیوکاسل هم یک آزمون بود. اولین بازی خانگی و اینکه چگونه جمعیت حاضر در استادیوم را تحت تاثیر قرار می دهید نیز یک آزمایش است.

بدون شک تمام بازی های لیگ برتر آزمون بزرگ هستند اما به هر حال تاتنهام تیمی بالای جدولی است و اگر ما می خواهیم به آنها نزدیک شویم، باید عملکرد خوبی ارائه دهیم."

درخشش هری کین: "او بازیکن بدی نیست، درست است؟ (با خنده)، خب او یک گلزن فوق العاده و یکی از بهترین مهاجمان جهان است. اما ما نیز یک زوج خوب در خط حمله داریم که من خوشحال هستم که با آنها کار می کنم. هری کین یک تمام کننده فوق العاده است که هیچ شانسی را از دست نمی دهد اما افرادی که از نزدیک با او کار می کنند، بهتر می توانند در مورد توانایی های این بازیکن توضیح دهند."

شرایط پل پوگبا: "او مشتاقانه در تمرینات شرکت می کند و مشکلی برای دیدار با تاتنهام نخواهد داشت. پوگبا کمی درگیر آسیب دیدگی بود اما در جلسات اخیر تمرینات این مشکل برطرف شده و او می تواند مقابل تاتنهام بازی کند."

جذب بازیکن جدید در زمستان: "شایعات فراوانی در اطراف تیم وجود دارد اما من حتی برخی نام های مطرح شده را نمی شناسم و نمی توانم در این رابطه صحبت کنم."