بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایتالیا با مانچینی به اوج بر می گردد
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 17:37
ایتالیا با مانچینی به اوج بر می گردد
بازیکن کلیدی و تاثیر گذار تیم ملی فوتبال ایتالیا به ستایش از سرمربی تیمش پرداخت.

به گزارش "توپ 90"، تیم‌ ‌ملی فوتبال ایتالیا توانست در دیداری دوستانه، با یک گل آمریکا را از پیش رو بردارد. وراتی بعد از  این دیدار به ستایش از مانچینی، سرمربی تیم ملی کشورش پرداخت.

 

 

 

 

ستاره خط میانی آتزوری و پاری سن ژرمن، گفت‌:«مانچینی توانسته است تفکر خوبی را در تیم برقرار کند. همه بازیکنان، چه آنهایی که بازی می‌کنند و چه آنهایی که نیمکت نشین هستند، از روحیه بسیار بالایی برخوردار و آماده مشارکت و بازی کردن هستند.»

 

او ادامه داد:« اگر به نتایج تیم نگاه کنیم، متوجه می‌شویم که تغییر زیادی به دست نیامده است؛ اما از نظر کیفی و سطح بازی بسیار بهتر نسبت به قبل شده‌ایم. در گلزنی خوب عمل نمی‌کنیم  و نمی‌توانیم از فرصت‌هایی که به دست می‌آوریم، به خوبی بهره بگیریم. اگر این مشکل بر طرف شود، بدون شک وضعیت ما بهتر می‌گردد.»

 

وراتی در پایان گفت‌:« باید بگویم که با مانچینی در مسیر درستی گام برمی‌داریم. مهم این است که می‌توانیم فرصت‌های زیادی روی دروازه حریفان خلق کنیم. من همواره از بازی کردن برای تیم‌ ‌ملی کشورم لذت برده‌ام و می‌برم. با مانچینی فوتبال خوبی را به نمایش می‌گذاریم. او مربی بسیار تاکتیکی است و فوتبال زیبا و لذت بخش را دوست دارد و ما هم به چنین فوتبالی علاقه داریم.»