بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آسنسیو: امیدوارم سولاری در رئال موفقیت کسب کند
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 14:32
آسنسیو: امیدوارم سولاری در رئال موفقیت کسب کند
مارکو آسنسیو، ستاره رئال مادرید ابراز امیدواری کرد که روزهای خوبی با سانتیاگو سولاری پیش روی باشگاه باشد.

به گزارش "توپ 90"، پس از اخراج لوپتگی، سانتیاگو سولاری جانشین او شد و توانست نتایج خوبی در 4 بازی ابتدایی اش کسب کند. او این امید را در بین هواداران رئال به وجود آورده که زیدان جدیدی ظهور خواهد کرد و نتایج درخشانی کسب خواهد شد. حال آسنسیو نیز ابراز امیدواری کرد که اوضاع برای سولاری خوب پیش برود.

این سومین فصل حضور تو در رئال مادرید است. آیا فکر می‌کنی وجهه ای به دست آورده باشی که مربی بیشتر تو را بازی بدهد؟

ما حالا یک مربی جدید داریم و من در دو بازی اول حضور داشتم. در بازی بعدی، نبودم و در بازی چهارم هم حضور داشتم. بازی های بیشتری پیش روی ماست و باید ببینیم سولاری راجع به من چه فکر می‌کند ولی من از همکاری با او خوشحالم. نتایج ما بهبود یافته و این مهم ترین چیز است. تیم نیاز داشت که به روند پیروزی بازگردد.

آسنسیو این فصل را چگونه می‌بینی؟

هنوز خیلی زود ست که قضاوتی انجام داد، مسیری طولانی پیش روی ماست، بازی های زیادی باقی مانده است. لحظات خیلی خوبی داشته ام و گاهی هم اوضاع خیلی خوب نبوده است ولی این فصل یعنی همین. فصلی طولانی خواهد بود و همیشه لحظات خوب و بد زیادی وجود دارند. من مطمئنم که روزهای خوب من هم پیش رو خواهد بود.

هم هواداران و هم باشگاه انتظار بالایی از تو دارند. آیا این باعث نمی‌شود فشار بیشتری حس کنی؟

بستگی به انتظارات دارد. باید ببینیم چه خواهد شد. من نمی‌توانم هر بازی سه گل بزنم، این مشخص است. انتظاراتی وجود دارد و من هم انگیزه بالایی دارم که به بازیکنی مهم در رئال تبدیل شوم. می‌خواهم به موفقیت در رئال مادرید ادامه دهم."