بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

احتمال جدایی ستاره آمریکایی دورتموند در ژانویه
چهارشنبه, 30 آبان 1397 ساعت 12:32
احتمال جدایی ستاره آمریکایی دورتموند در ژانویه
با وجود تکذیب مدیر ورزشی باشگاه دورتموند، اسکای اسپرتز گزارش داد که کریستین پولیشیچ ستاره‌ی آمریکایی این تیم قصد دارد در ماه ژانویه دورتموند را ترک کند.

به گزارش "توپ 90"، با اینکه چند روز پیش میشائیل زورک مدیر ورزشی بوروسیا دورتموند شایعات مطرح شده مبنی بر ترک دورتموند توسط کریستین پولیشیچ در ماه ژانویه را به شدت تکذیب کرده بود ولی اسکای اسپرتز امروز گزارش داد که ملی‌پوش آمریکایی دورتموند در گفتگو با این رسانه اعلام کرده که در ماه ژانویه درباره‌ی آینده‌اش با این باشگاه آلمانی مذاکره خواهد کرد.

پولیشیچ که دیروز سه‌شنبه در جریان بازی دوستانه‌ی آمریکا و ایتالیا بازوبند کاپیتانی تیم ملی آمریکا را به بازو بسته بود گفت به باشگاه دورتموند متعهد است ولی احتمال اینکه در ماه ژانویه برای جدایی از این باشگاه مذاکره کند را منتفی ندانست.

پولیشیچ در گفتگو با اسکای اسپرتز گفت:" من هنوز به دورتموند متعهد هستم و ما فصل فوق‌العاده‌ای را سپری می‌کنیم. ولی وقتی در ماه ژانویه لیگها وارد تعطیلات بشوند با باشگاه دورتموند مذاکره خواهم کرد و درباره‌ی آینده‌ام تصمیم خواهم گرفت".

پولیشیچ در سال 2016 به عنوان یک ستاره‌ی 16ساله به دورتموند پیوست. او تا کنون برای این باشگاه آلمانی 107 بازی انجام داده و 15 گل به ثمر رسانده است.

در جریان دیدار دوستانه‌ی آمریکا و ایتالیا که دیروز در شهر گنک بلژیک انجام شد و با شکست 1-0 آمریکا به پایان رسید، پولیشیچ بازوبند کاپیتانی آمریکا را به بازو بسته بود. پیش از آن هم در جریان شکست 3-0 آمریکا مقابل انگلیس در بازی دوستانه‌ی دو تیم که در ورزشگاه ومبلی انجام شده بود هم پولیشیچ به عنوان کاپیتان آمریکا بازی کرده بود.

بوروسیا دورتموند در حال حاضر با اختلاف چهار امتیاز نیست به نزدیک‌ترین رقیب خود صدرنشین بوندس‌لیگا است و با  بزرگترین رقیبش بایرن مونیخ که در حال حاضر در رتبه‌ی پنجم قرار دارد هفت امتیاز فاصله دارد.