بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ناپولی 4 - اینترمیلان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره موردعلاقه بارسا، هوادار رئال است!
سه شنبه, 29 آبان 1397 ساعت 15:00
ستاره موردعلاقه بارسا، هوادار رئال است!
فرانکی دی یونگ، ستاره خط میانی اژاکس و تیم ملی هلند به گزینه شماره یک بارسا برای تابستان 2019 تبدیل شده است.

به گزارش "توپ 90"، در تمام طول نقل و انتقالات تابستانی 2018، دی یونگ یکی از گزینه های اصلی بارسا برای تقویت خط میانی بود اما آژاکس حاضر به مذاکره با بارسلونا نشد. خود بازیکن هم تایید کرد که امسال به بارسلونا نخواهد رفت. اخیرا و پس از درخشش دی یونگ با پیراهن تیم ملی هلند در لیگ ملت های اروپا، بار دیگر او تبدیل به سوژه شماره یک رسانه های بارسلونا شده است.

هرچند انتقال او به بارسا در زمستان منتفی است ولی باشگاه کاتالان قصد دارد هر طور که شده، تابستان آینده او را به خدمت بگیرد. در این بین، انتشار جزئیاتی جالب از دی یونگ، بازتاب گسترده ای در رسانه های اسپانیایی داشته است.

واقعیت این است که دی یونگ هوادار رئال مادرید است و حتی فالوئر صفحات رئال در شبکه های اجتماعی اینستاگرام و توئیتر است. او اخیرا پستی مربوط به انتخاب سولاری به عنوان سرمربی دائمی رئال و نیز پست های مربوط به پیروزی رئال بر ویکتوریا پلژن و سلتا را لایک کرده است.

گفته می شود که مسئولان رئال نیز به تکاپو برای جذب دی یونگ افتاده اند و قصد دارند با بارسلونا و نیز سیتی برای ستاره 21 ساله هلندی وارد جنگ شوند. قیمت او 70 میلیون یورو تخمین زده می شود.