بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مارسلو: راموس در این سال‌ها خیلی به من کمک کرده
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 12:32
مارسلو: راموس در این سال‌ها خیلی به من کمک کرده
مارسلو، مدافع رئال مادرید، دوازدهمین سال حضورش در رئال مادرید را پشت سر گذاشته و مدعی شد که در این مدت راموس خیلی به او کمک کرده است.

به گزارش "توپ 90"، ستاره برزیلی در ژانویه 2007، زمانی که 18 ساله بود به رئال مادرید پیوست و خیلی سریع توانست خود را به عنوان یکی از بهترین مدافعان چپ دنیا معرفی کند. او در طول این 12 سال، 19 جام با رئال کسب کرده و یکی از بهترین دوران تاریخ رئال را سپری کرده است. حال از روزهای پرفراز و نشیبش در مادرید در مصاحبه با مارکا صحبت کرد.

 

 

 

 

 

او گفت:" همه این روزها در ذهن من مانده است. وقتی به بچه هایم تاریخی که با رئال سپری کردم را نشان می‌دهم احساساتی می‌شوم. جام ها، پیروزی ها و دیدارهایی که دل هواداران را در آنها به دست آوردم، همیشه با من خواهند ماند. هر روز که از خواب بیدار می‌شوم، خوشحال زیرا هر کسی دوست دارد جای من باشد. بازی کردن برای بزرگترین باشگاه جهان افتخار بزرگی است. هر بار که پیراهن را می‌پوشم، انگیزه هایم زنده می‌شوند."

مارسلو درباره اولین بازی اش برای رئال گفت:" اولین بازی برای باشگاهی که عاشقش هستید، در 18 سالگی غیرقابل توصیف است. استرس داشتم و می‌خواستم به زمین بروم و بازی کنم. وقتی من آمدم، ستاره های بزرگی در تیم بودند. آن بازی را بارها دیده ام زیرا اولین بازی من در بهترین باشگاه جهان بود."

مارسلو درباره توصیه هایی که در این مدت دریافت کرده گفت:" خیلی ها توصیه های خوبی به من کردند. با سرخیو راموس خیلی صحبت می‌کنم و از زمانی که به اینجا آمدم، کمک زیادی به من کرده است. از زحماتی که برایم کشیده ممنونم. از همه هوادارانی که در این مدت به من باور داشتند و از من حمایت کردند تشکر می‌کنم. همیشه بیشترین تلاش را برای این پیراهن انجام می‌دهم. من خیلی خوشحالم و بهترین روزهای زندگی ام را در رئال سپری کرده ام."