بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کورتوا: بیش از حد به پیروزی باور داشتیم
دوشنبه, 28 آبان 1397 ساعت 10:13
کورتوا: بیش از حد به پیروزی باور داشتیم
تیبو کورتوا، دروازه بان تیم ملی بلژیک پس از شکست 5-2 تیمش مقابل سوئیس، مدعی شد که اعتماد به نفس بیش از حد تیمش منجر به چنین اتفاقی شد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان مارتینز با دو گلی که تورگان هازارد در نیمه اول به ثمر رساند، به سوی صعود به نیمه نهایی لیگ اروپا در حرکت بودند که ناگهان 3 گل از سوئیس در پایان نیمه دریافت کردند و در نیمه دوم، دو گل دیگر نیز وارد دروازه کورتوا شد تا بلژیک یکی از بدترین نتایج تاریخ خود را کسب کند. پس از بازی، گلر بلژیکی اعتماد به نفس بیش از حد تیمش را عامل این اتفاق دانست.

او گفت:" ما شروع خوبی داشتیم، خیلی زود در این بازی به برتری رسیدیم. سپس دوئل ها را باختیم و یک پنالتی احمقانه دادیم. ناگهان سوئیس امیدوار شد. فکر می‌کنم پس از پیروزی 2-0 ما فکر کردیم که کار تمام است و امکان ندارد برتری از دستمان برود. ولی در رقابتی در این سطح، امیدواریم که نرسیدن به جمع 4 تیم درس مهمی برایمان باشد."

توماس مونیه نیز در این رابطه گفت:" فکر می‌کنم اتفاقی که افتاد از یک ناکامی ساده بزرگتر است. پس از برتری 2-0، همه چیز در دست خودمان بود. بازی خیلی خوب پیش می‌رفت. می‌توانستیم بیشتر هم گل بزنیم ولی آنها از 3 موقعیت، 3 گل ساختند و باورنکردنی بود."