بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 31 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

حمله نهایی بارسلونا برای جذب ستاره PSG (عکس)
یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 16:10
حمله نهایی بارسلونا برای جذب ستاره PSG (عکس)
به نظر می رسد که آدرین رابیو، ستاره جوان پی اس جی نزدیک تر از همیشه به بارسلونا شده است.

به گزارش "توپ 90"، تابستان امسال الخلیفی و دیگر مدیران پی اس جی هر چه تلاش کردند در نهایت نتوانستند رابیو را به تمدید قراداد متقاعد کنند. ستاره ای که محصول آکادمی پاری سن ژرمن است، سخت مورد توجه بارسا قرار دارد و خود او نیز مشتاق تغییر فضا و انتقال به تیمی دیگر است.

رابیو که تا پایان ژوئن 2019 با پی اس جی قرارداد دارد، در صورت عدم تمدید می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی بارسلونا شود و این دقیقا همان چیزی است که الخلیفی از آن هراس دارد.

قرار بود در ماه اکتبر، جدیدترین پیشنهاد تمدید قرارداد از سوی پی اس جی به رابیو ارائه شود. پیشنهادی ضد بارسلونا که در آن، رقم دستمزد تا 20 میلیون یورو در سال نیز در نظر گرفته شده بود. پیشنهادی که گویا بار دیگر توسط رابیو رد شده و او همچنان روی جدایی از پی اس جی اصرار دارد. خبری خوش برای باشگاه بارسلونا که حالا بیش از پیش می تواند به جذب این ستاره باکیفیت امیدوار باشد.

امروز قضیه رابیو به تیتر یک نشریه اسپورت تبدیل شده است. طبق ادعای این نشریه نزدیک به باشگاه بارسلونا، قرار است تا چندهفته دیگر جلسه ای بین رابیو و سران بارسا برگزار شده و در مورد مبلغ پاداش انتقال بحث و گفت و و شود. رابیو اگر به بارسلونا بپیوندد، به عنوان بازیکن آزاد خواهد بود و هیچ مبلغی به باشگاه پاریسی نخواهد رسید. به همین دلیل مسئولان بارسا قصد دارند با پرداخت مبلغی به رابیو به عنوان پاداش، از وی برای رد پیشنهادات پی اس جی قدردانی کنند.

طبق ادعای اسپورت، پی اس جی تا ژانویه همچنان به تلاش خود برای تمدید با رابیو و ممانعت از شروع مذاکرات این بازیکن با بارسلونا ادامه خواهد داد ولی در بارسا به قول و قرارهای قبلی با رابیو اطمینان دارند.