بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسب سرخیو راموس به قهرمانی جهان رسید
یکشنبه, 27 آبان 1397 ساعت 11:53
اسب سرخیو راموس به قهرمانی جهان رسید
اسب سرخیو راموس، کاپیتان رئال مادرید در مسابقه مورفولوژی موفق شد مقام اول دنیا را به خود اختصاص دهد.

به گزارش "توپ 90"، کاپیتان رئال مادرید و اسپانیا که چند روز پیش به علت مصدومیت مجبور به ترک اردوی تیم ملی کشورش شد و در دیدار دوستانه مقابل بوسنی غایب خواهد بود، به سویل رفت تا از نزدیک شاهد رقابت اسبش در مسابقات جهانی باشد.

یوکاتان راموس، اسب مشهور و زیبای سرخیو راموس، یکی از شرکت کنندگان در این رقابت ها بود. راموس که پس از شکست مقابل کرواسی و مصدومیت، با ناراحتی از زاگرب به مادرید بازگشته بود، توانست قهرمانی اسبش را در رشته مورفولوژی جشن بگیرد و کمی از ناراحتی این دو اتفاق تلخ بکاهد.

در مورفولوژی، شرایط فیزیکی و زیبایی اندام اسب ها مورد بررسی قرار می‌گیرد و هر چند اسب راموس رقبای قدرتمندی در این رشته پیش رو داشت ولی توانست عنوان قهرمانی جهان را از آن خود کند و سرخیو راموس که در سکوها شاهد این قهرمانی بود، به همراه دوستانش آن را جشن گرفت.

یوکاتان از سال 2015 در این رقابت ها شرکت کرد و پس از کسب پیروزی در 11 مسابقه از 13 مسابقه برگزار شده توانست این عنوان را کسب کند. قهرمانی او مقتدرانه بود و سر و صدای بسیاری در حوزه سوارکاری به پا کرده است.

اما با توجه به مصدومیت راموس، نگاه ها به او بود و کاپیتان مادرید که با ظاهری رسمی حاضر شده بود، به نظر نشانه ای از مصدومیت نداشت. طبق ادعای نشریات اسپانیا، او احتمالا به دیدار مقابل ایبار خواهد رسید و مشکلی برای همراهی تیمش که با بحران مصدومیت دست و پنجه نرم می‌کند نخواهد داشت.