بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ویروس مصدومیت، بلای جان مدافعان رئال
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 16:46
ویروس مصدومیت، بلای جان مدافعان رئال
تمام هشت مدافع رئال در این فصل حداقل یک بار دچار مصدومیت شده اند.

به گزارش "توپ 90"، یکی از ایراداتی که به لوپتگی در زمان حضورش روی نیمکت رئال می گرفتند، عدم بدنسازی درست در پیش فصل بود. او اعتقادی به پینتوس، بدنساز مورد اعتماد زیدان نداشت و پس از گذشته دو ماه از فصل مشخص شد که بازیکنان رئال از شرایط ایده ال فیزیکی به دور هستند. این را تعداد زیاد مصدومیت های عضلانی نشان می داد.

کار به جایی رسید که تمام مدافعان رئال، حداقل یک بار طعم تلخ مصدومیت را در شروع فصل چشیدند. پس از برکناری لوپتگی و آمدن سولاری، پینتوس نیز به رئال بازگشت و حالا رئالی ها امیدوارند تا ویروس مصدومیت نیز از این تیم برود.

آخرین مصدوم رئال در خط دفاعی راموس بود که در بازی اسپانیا و کرواسی دچار کوفتگی عضلانی شد؛  هرچند که او احتمالا به بازی هفته بعد مقابل ایبار خواهد رسید. در حال حاضر ناچو و رگیلون دو مصدوم رئال در خط دفاعی هستند که اولی تا شروع سال 2019 بازنخواهد گشت و رگیلون نیز یک ماه به دور از میادین خواهد ماند.

خبر خوب برای سولاری بازگشت کارواخال، مارسلو و واران به ترکیب پس از وقفه بازی های ملی است. هر سه مصدوم بودند اما حالا مشکلی برای همراهی رئال ندارند. وایه خو نیز پس از هفته ها مصدومیت، آماده بازگشت به میادین است و سرمربی جدید رئال که در بازی های اخیر، ترکیب ناچو، رگیلون، راموس و اودریوسولا را در خط دفاعی استفاده می کرد، اکنون می تواند ترکیب اصلی خود را در دفاع به کار بگیرد؛ مارسلو، واران، راموس و کارواخال.

سولاری همچنین خاوی سانچز جوان را هم در اختیار دارد و از او در 4 بازی گذشته دقایقی استفاده کرده است. مدافعی که به خوبی هم توانست پاسخ اعتماد سولاری را بدهد.