بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

نود - 31 تیر 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی دوستانه پاری سن ژرمن 1 - نورمبرگ 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین خروجی تابستانی بارسلونا قطعی شد
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 14:20
اولین خروجی تابستانی بارسلونا قطعی شد
باشگاه بارسلونا قصد تمدید قرارداد با توماس فرمالن را ندارد و این مدافع بلژیکی آخرین ماه های حضورش در جمع ابی و اناری ها را سپری می کند.

به گزارش "توپ 90"، فرمالن تابستان 2014 بود که با نظر مستقیم زوبی زارتا، مدیر ورزشی وقت بارسا، جذب این باشگاه شد. او در آرسنال یکی از کاپیتان ها بود با این حال ترجیح داد وارد چالشی بزرگتر بشود.

شرایط برای فرمالن در بارسا خوب پیش نرفت و او فصل اول را به دلیل مصدومیت های متوالی از دست داد. فصل دوم شرایط برای او بهتر شد و توانست در چند بازی به میدان برود اما سپس به رم قرض داده شد. در نهایت او پس از یک سال ناموفق در رم به بارسا بازگشت اما در دو سال اخیر بازهم مصدومیت های متعدد مانع از درخشش او شده است.

طبق ادعای اسپورت، مسئولان بارسا به این نتیجه رسیده اند که قرارداد فعلی فرمالن که تا پایان فصل اعتبار دارد را تمدید نکنند و او می تواند از ژانویه با تیم های مدنظرش وارد مذاکره شده و سپس به عنوان بازیکن آزاد بارسا را ترک کند.

به این ترتیب فرمالن را باید اولین جدا شده قطعی تابستان 2019 بارسلونا دانست. سران بارسا قصد دارند یک مدافع جدید به خدمت بگیرند و همچنین فرصت بیشتری در اختیار چومی و کوئنکا، دو مدافع تیم های پایه ای قرار دهند.