بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی اینتر 2 - امپولی 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رکورد استثنایی ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو
شنبه, 26 آبان 1397 ساعت 14:10
رکورد استثنایی ایتالیا در ورزشگاه سن سیرو
ایتالیا امروز میزبان پرتغال در سن سیرو است، ورزشگاهی که در آن توانسته شکست ناپذیر باشد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان مانچینی امروز دیدار حساسی مقابل پرتغال پیش رو خواهند داشت و این دیدار در ورزشگاه سن سیرو برگزار خواهد شد تا این ورزشگاه نیز در کنار ورزشگاه رم، به جمع ورزشگاه‌های محبوب آتزوری اضافه شود. با این حال، ایتالیا در 4 بازی اخیرش در این ورزشگاه به نتیجه تساوی دست یافته و موفق به کسب پیروزی نشده است.

تساوی 0-0 سال گذشته در پلی آف مقابل سوئد که با شکست 1-0 در دیدار برگشت همراه شد و ایتالیا را از رسیدن به جام جهانی باز داشت، آخرین تساوی آنها در این ورزشگاه بود. ایتالیایی ها پیش از آن در ددیار مقابل آلمان در سال‌های 2013 و 2016 و همینطور مقدماتی یورو 2016 مقابل کرواسی در این ورزشگاه به میدان رفتند و با تساوی کار را به پایان رساندند.

آخرین دیداری که ایتالیا موفق شد در این ورزشگاه به پیروزی برسد، مقدماتی جام جهانی 2014 بود که آنها مقابل دانمارک توانستند 3-1 پیروز شوند. با این حال، رکورد استثنایی شکست ناپذیری در سن سیرو همچنان ادامه داشته است. ایتالیا در این ورزشگاه 31 پیروزی و 12 تساوی کسب کرده و هیچگاه متحمل شکست نشده است. باید دید آیا پرتغال قادر به شکستن این رکورد خواهد بود یا نه.