بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونالدو نزد هواداران رئال مادرید منفور می شود؟
جمعه, 25 آبان 1397 ساعت 19:02
رونالدو نزد هواداران رئال مادرید منفور می شود؟
کریستیانو رونالدو می تواند در آینده ای نزدیک جایگاه خود را در نزد هواداران رئال مادرید از دست بدهد.

به گزارش "توپ 90"، علیرغم جدایی در تابستان از رئال مادرید هنوز هم بسیاری از هواداران این باشگاه علاقه زیای به رونالدو داشته و فلورنتینو پرز را برای از دست دادن این ستاره پرتغالی شماتت می کنند اما انتقال مارکو آسنسیو به تورین می تواند وجهه سی آر سون را نزد مادریدی ها خراب کند.

امروز نشریه توتو اسپورت نزدیک به باشگاه یوونتوس در خبری مدعی شد این باشگاه در تلاش برای جذب مارکو آسنسیو، ستاره جوان رئال مادرید است و در این میان 2 عامل می توانند ستاره اسپانیایی را راهی تورین کنند.

آسنسیو احترام زیادی برای ماکسی آلگری قائل است و همچنین کریستیانو رونالدو در این میان نقش آفرینی کرده و بعد از صحبت کردن با ستاره جوان رئال مادرید، از شرایط مساعد بازی کردن برای یوونتوس گفته و در تلاش برای مجاب کردن آسنسیو به این انتقال بوده است.

آسنسیو تا سال 2023 با رئال مادرید قرارداد داشته و بند آزادسازی 500 میلیون یورویی در قرارداد او گنجانده شده و همین مسئله شرایط انتقال به تورین را دشوار می سازد اما در صورت علاقه خود آسنسیو به این جدایی، رئال مادرید به سختی می تواند مهاجم جوان خود را حفظ کند.

آسنسیو بازیکن محبوبی در برنابئو بوده و بسیاری او را وارث ستاره های بزرگ خط حمله این باشگاه می دانند؛ پس در صورت انتقال او به تورین، رابطه هواداران رئال مادرید با رونالدو و یوونتوس تیره و تار خواهد شد.