بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بیلد: خامس در تابستان به رئال بازمی‌گردد
جمعه, 25 آبان 1397 ساعت 13:32
بیلد: خامس در تابستان به رئال بازمی‌گردد
نشریه بیلد آلمان مدعی شد که خامس رودریگس، ستاره کلمبیایی در پایان فصل به رئال مادرید بازخواهد گشت.

به گزارش "توپ 90"، پس از شکست در دیدار حساس مقابل دورتموند، اولی هوینس، رئیس باشگاه بایرن مونیخ تاکید کرد که تیمش به دنبال تغییر نسل در تابستان خواهد بود و در حالیکه خامس در ضعیف ترین شرایطش پس از پیوستن به این تیم قرار دارد، به احتمال قریب به یقین از این تیم جدا خواهد شد.

بیلد مدعی شده که بایرن 200 میلیون یورو برای تغییرات در ترکیبش کنار گذاشته که پرداخت 42 میلیون یورو برای دائمی کردن انتقال خامس، در این بودجه قرار نمی‌گیرد. کارل هاینز رومینیگه، سال گذشته گفته بود که آنها می‌خواهند قرارداد خامس را دائمی کنند و خامس نیز از تمایلش به ماندن در آلیانز آره نا صحبت کرده بود ولی حضور نیکو کواچ، شرایط را به شکلی دراماتیک، تغییر داده است.

آقای گل جام جهانی 2014، جایی در ترکیب اصلی کواچ ندارد و در دو دیدار اخیر مقابل آ ا ک و دورتموند نیز حتی از روی نیمکت به زمین نرفته است. خامس سه شنبه گذشته از ناحیه زانو دچار مصدومیت شد و انتظار می‌رود تا ژانویه نیز نتواند تیمش را همراهی کند. اختلافات اما از کمی قبلتر شروع شد. پس از سه بازی ناکامی در کسب پیروزی، خامس پس از تعویضش فریاد زد :« ما فرانکفورت نیستیم!». اشاره او به تیم سابق کواچ بود. همچنین ستاره کلمبیایی از دست دادن با حسن صالیحمیدزیچ، مدیر ورزشی باشگاه امتناع کرده که این موضوع نیز جنجالهایی به همراه داشت.

بلید همچنین مدعی شده که خامس در جلسه پیش از دیدار با دورتموند، دیر حاضر شده و برای همین در وست فالن نیمکت نشین بوده است. کواچ از تلاش و تعهد خامس پیش از بازی ناراضی بوده و او را نیمکت نشین کرده است.

در صورتی که اتفاق خاصی نیفتد، بازگشت خامس به رئال در تابستان قطعی خواهد بود، هر چند ایجنت او به دنبال راهی برای بازگرداندنش در ژانویه است.