بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

رونی: هری کین رکورد من را خواهد شکست
جمعه, 25 آبان 1397 ساعت 11:13
رونی: هری کین رکورد من را خواهد شکست
وین رونی، کاپیتان سابق انگلیس معتقد است که هری کین، رکورد او را خواهد شکست و به بهترین گلزن تاریخ انگلیس تبدیل خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، ستاره سابق اورتون و منچستریونایتد، شب گذشته آخرین بازی اش برای سه شیرها را انجام داد و با 120 بازی و 53 گل زده، به عنوان بهترین گلزن تاریخ انگلیس بازنشسته شد. با این حال او معتقد است که هری کین قادر به شکست رکورد 53 گل او خواهد بود.

او گفت:" من منتظرم که عنوان بهترین گلزن را به او تقدیم کنم. به هری گفتم که برای این هدف تلاش کند زیرا من معتقدم که او رکورد من را خواهد شکست. خیلی خوشحالم که دوباره مقابل هواداران به میدان رفتم و برای من و خانواده ام روز فوق العاده ای بود. همه چیز خیلی خوب پیش رفت. البته ناراحتم که گل نزدم ولی اگر گل می‌زدم، این موضوع به وجود می‌امد که این گل باید در کارنامه من حساب می‌شد یا نه!"

رونی درباره شرایط انگلیس گفت:" با توجه به آنچه در تمرینات دیدم، این تیم در دستان امنی قرار دارد. هدایت بازیکنان فوق العاده است. واکنش بازیکنان هم عالی بوده است. به نظرم بازیکنان جوانی در این تیم حضور دارند که آینده درخشانی پیش رویشان است. من مطمئنم که در چند سال آینده، آنها انگلیس را به کسب جام نزدیک می‌کنند."