بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

والورده و نجات دمبله از جریمه سنگین باشگاه
پنجشنبه, 24 آبان 1397 ساعت 16:20
والورده و نجات دمبله از جریمه سنگین باشگاه
ارنستو والورده، سرمربی بارسا با وجود عصبانیت از دمبله مانع از این شد که باشگاه برای این یاغی جوان، جریمه ای سنگین در نظر بگیرد.

به گزارش "توپ 90"، دمبله غایب بزرگ تمرین پنجشنبه گذشته بارسلونا بود.بازیکنان بارسا برای ساعت 10 صبح به کمپ خوان گامپر فراخوانده شده بودند و قرار بود از ساعت 11 نیز تمرین شروع شود.

عثمان دمبله در کمپ حاضر نشد و یک ساعت و نیم بعد بود که اطلاع داد به دلیل مشکلات گوارشی نمی تواند در تمرین حاضر شود و اینکه حالش به قدری بد است که دکتر برای ویزیت به منزل او آمده است. سپس باشگاه بارسلونا اعلام کرد که دمبله به دلیل بیماری نتوانسته در تمرین حاضر شود.او جمعه نیز اجازه تمرین با گروه را پیدا نکرد و سپس از فهرست بازی با رئال بتیس خارج شد.

 

 

 

 

این غیبت البته چیز عجیبی برای بازیکنان و مسئولان بارسا نیست. دمبله از تابستان 2017 که به بارسا پیوست، بارها سابقه غیبت موجه و غیرموجه در تمرینات یا دیر حاضر شدن در محل تمرین را دارد. در تمام این مدت باشگاه بارسلونا سعی داشت تا روی این موضوع سرپوش بگذارد اما گویا دیگر صبر مسئولان در حال اتمام است و بازیکنان بارسا نیز از این بی انضباطی های دمبله به ستوه آمده اند.

 

حتی چند روز پیش جلسه ای بین باشگاه بارسلونا و مدیر برنامه های دمبله برگزار و در آن جلسه به ستاره 21 ساله اولتیماتوم داده شد.

طبق ادعای آاس، باشگاه بارسلونا پس از غیبت غیرموجه پنجشنبه گذشته دمبله قصد داشت این بازیکن را 10 هزار یورو جریمه و یک هفته از حضور در تمرینات منع کند اما والورده مانع شد.

سرمربی بارسا اعتقاد داشت که یک هفته غیبت در تمرین برای بازیکنی جوان چون دمبله بسیار سنگین است و ممکن است نتیجه عکس بدهد. او در نهایت تصمیم گرفت که تنها یک جلسه دمبله را از تمرین کنار بگذارد و او را در فهرست بازی با بتیس نیز قرار ندهد به این امید که او این هشدار را جدی بگیرد.