بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بدون رونالدو هم قهرمان چمپیونزلیگ خواهیم شد
پنجشنبه, 24 آبان 1397 ساعت 15:48
بدون رونالدو هم قهرمان چمپیونزلیگ خواهیم شد
بسیاری معتقدند که رئال امسال و پس از جدایی رونالدو بالاخره فرصت را در اختیار دیگر باشگاه ها قرار خواهد داد تا قهرمان چمپیونزلیگ شوند.

به گزارش "توپ 90"، رئال حاکم بلامنازع لیگ قهرمانان در 5 سال اخیر است. کهکشانی ها 4 بار در این مدت فاتح رقابت ها شده اند و با سیزده عنوان قهرمانی فاصله ای زیاد با دیگر مدعیان دارند. تنها میلان که مدت هاست در افت به سر می برد، با هفت عنوان قهرمانی، نزدیک ترین تعقیب کننده رئال است.

رئال فصل را بدون رونالدویی که راهی یوونتوس شده شروع کرد و پس از اینکه با نتایج ضعیف لوپتگی وارد بحران شد، حالا با سولاری به ساحل امن رسیده است.

در لیگ قهرمانان رئالی ها در گروه خود تیم اول هستند و در صورت برتری بر رم، صعود خود به عنوان تیم اول را قطعی خواهند کرد.

بوتراگنیو، مدیر ارتباطات رئال در حاشیه یک مراسم تبلیغاتی در میلان به خبرنگاران گفت:« هنوز به نیمه های فصل هم نرسیده ایم ولی بر این اعتقادیم که تیمی قدرتمند در اختیار داریم و خوشبین به فتح همه جام ها هستیم. »

جدایی رونالدو:« رونالدو البته که بازیکن بسیار بزرگی است و همیشه در تاریخ رئال، جایگاه درخشانی خواهد داشت ولی رئال بدون رونالدو هم رئال است و اطمینان داریم که در غیاب او نیز می توانیم برای چهارمین بار متوالی فاتح لیگ قهرمانان شویم. فعلا باید صبر کنیم تا مقطع پایانی و کلیدی فصل فرا برسد. باید دید تیم ها در آن مقطع چه شرایطی دارند.»