بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

چلسی در خطر محرومیت از 4 پنجره نقل و انتقالات
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 17:06
چلسی در خطر محرومیت از 4 پنجره نقل و انتقالات
باشگاه چلسی به زودی ممکن است با محرومیتی مشابه بارسا، رئال و اتلتیکو روبرو شود.

به گزارش "توپ 90"، بارسا در سال 2015 و رئال و اتلتیکو در دو سال گذشته با محرومیت از نقل و انتقالات به سبب جذب غیر قانونی بازیکنان زیر 18 سال مواجه شدند. در این بین تنها رئال توانست با فرجام خواهی، محرومیت خود را از دو به یک پنجره کاهش دهد.

طبق اسناد لو رفته از سوی فوتبال لیکس، فیفا در حال بررسی مدارک نقل و انتقالاتی باشگاه چلسی در سال های اخیر است و تحقیقات روی 19 بازیکن ادامه دارد. در حال حاضر سه پرونده انتقالاتی چلسی با مواردی مشکوک همراه بوده و این باشگاه را در خطر محرومیت از جذب بازیکن در 4 پنجره نقل و انتقالاتی(دو سال) قرار داده است.

برتراند ترائوره، بازیکن بورکینافاسویی که اکنون برای لیون بازی می کند، یکی از موارد اتهامی چلسی است.

این بازیکن سال 2014 و در سن 18 سالگی به چلسی پیوست اما مدارکی کشف شده است که نشان می دهد او اکتبر سال 2011 در 16 سالگی یک بازی برای تیم زیر 18 ساله های چلسی برابر آرسنال انجام داده است. پیشتر و زمانی که او 15 سال داشت، باشگاه چلسی با پرداخت 177 هزار یورو به مادر او و 15 هزار یورو به باشگاه سابقش اجه بوبو دولاسو، حق خرید او برای مدت 4 سال و نیم را به دست آورده است. در چنین مواقعی محدودیت قانونی سه سال است. چلسی برای تسهیل انتقال ترائوره، هزینه مدرسه او در لندن را نیز پرداخت کرده و از مادر و برادر او نیز پشتیبانی مالی به عمل آورده است.