بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ستاره ریورپلاته، خرید زمستانی رئال
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 10:53
ستاره ریورپلاته، خرید زمستانی رئال
با توافق ایجاد شده بین باشگاه رئال مادرید و ریورپلاته، ازکیل پالاسیوس، اولین خرید رئال در زمستان خواهد بود و این انتقال پس از فینال کوپا لیبرتادورس رسمی خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، قراردادی که هنوز به امضا طرفین نرسیده، تا سال 2024 اعتبار خواهد داشت و باشگاه بر این باور است که پالاسیوس توان رقابت با ستاره های جوان و بزرگ منچسترسیتی و پاری سن ژرمن را دارد.

جوان 20 ساله آرژانتینی از 17 سالگی در رده اول فوتبال آرژانتین بازی کرده ولی هنوز به 50 بازی نرسیده است. او اولین بازی اش را برای تیم ملی آرژانتین انجام داد و یکی از بازیکنان کلیدی کوپا لیبرتادورس بود. نگاه ها در مادرید به این شکل است که پالاسیوس به پختگی لازم رسیده است و ارزش 20 میلیون یورویی که برایش هزینه خواهد شد را دارد. ریور تلاش کرده که خرید او را به تعویق بیندازد ولی مادرید نمی‌خواهد بیش از این صبر کند زیرا آنها معتقدند که حضور ستاره جوان آرژانتینی می‌تواند در نیم فصل دوم به آنها کمک بسیاری کند.

پس از کش و قوس های فراوان، تماس امیلیو بوتراگنیو با رئیس باشگاه آرژانتینی، انتقال را نهایی کرد. این احتمال وجود دارد که او در جام باشگاه‌های جهان مادرید را همراهی کند ولی در ابتدا او باید در کوپا لیبرتادورس به همراه ریور شرکت کند.