بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

خبر ورزشی - 30 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی الاهلی عربستان 2 - پاختاکور ازبکستان 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اولین تمرین تیم ملی آلمان در لایپزیش(عکس)
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 09:55
اولین تمرین تیم ملی آلمان در لایپزیش(عکس)
تیم ملی آلمان که خود را برای دیدار دوستانه با روسیه آماده می‌کند اولین جلسه‌ی تمرینی خود را در محل اردوی تیم ملی در شهر لایپزیش آلمان انجام داد.

به گزارش "توپ 90"، شاگردان یواخیم لوو ابتدا در یک بازی دوستانه به مصاف روسیه خواهند رفت و بعد در چهارچوب رقابتهای لیگ ملتهای یوفا در یک بازی حساس در مقابل هلند قرار خواهند گرفت.

آلمان بدون حضور سه بازیکن مهم در لایپزیش اردو زده است. ژروم بواتنگ که یواخیم لوو به او استراحت داده، مارک آندره تر اشتگن که لوو به او هم استراحت داده و در عین حال صحبت‌هایی درباره‌ی مشکل خفیف او از ناحیه‌ی شانه شنیده شده است و همینطور یولیان دراکسلر که سوگوار یکی از اعضای فامیل خود بوده و لوو به او اجازه داده تا در این اردو شرکت نداشته باشد.

مانشافت روز جمعه در یک مسابقه‌ی دوستانه به مصاف روسیه خواهد رفت و سه‌شنبه‌ی هفته‌ی آینده در چهارچوب رقابتهای لیگ ملتهای یوفا به مصاف نارنجی‌پوشان هلند خواهد رفت. علاوه بر غایبینی که در بالا به آنها اشاره کردیم مارک اوث بازیکن شالکه هم به دلیل مصدومیت در آخرین لحظه از همراهی با مانشافت بازماند.

صبح دیروز 20 بازیکن تیم ملی آلمان در لایپزیش وارد زمین تمرین اختصاصی خود شدند تا اولین تمرین برای دیدار با روسیه را زیر نظر یواخیم لوو و کادر فنی انجام دهند. تنها غایب مانشافت که در ابتدای جلسه‌ی تمرینی توجه خبرنگاران را به خود جلب کرد مارکو رویس بود که به دلیل ضرب‌دیدگی جزئی زانو به او استراحت داده شده بود.

بعد از دویدن و گرم کردن، بازیکنان مانشافت زیر نظر کادر فنی به حرکت با توپ مشغول شدند. تیمو ورنر که در شهر لایپزیش و در محیطی آشنا حضور داشت بسیار پرانگیزه و شاداب به نظر می‌رسید. یواخیم لوو که در مقابل روسیه صد و هفتادمین بازی خود با مانشافت به عنوان سرمربی این تیم را پشت سر خواهد گذشت با دقت در میانه‌ی زمین ایستاده بود و با نگاهی تیزبین تمرین بازیکنانش را اداره و نظارت می‌کرد.