بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

گل - 25 آذر 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرمربی سابق بارسا، مربی سال لیگ آمریکا
چهارشنبه, 23 آبان 1397 ساعت 01:15
سرمربی سابق بارسا، مربی سال لیگ آمریکا
تاتا مارتینو، سرمربی سابق بارسا، که هدایت تیم آتلانتا یونایتد را برعهده دارد، به عنوان مربی سال 2018 رقابت های MLS انتخاب شد.

به گزارش "توپ 90"، آتلانتا با هدایت مارتینو در رقابت های این فصل لیگ، با 21 پیروزی، 7 تساوی و 6 شکست، در رتبه دوم کنفرانس شرق قرار گرفت و و با عبور از مرحله نیمه نهایی، اکنون باید در دیدار فینال این کفرانس، مقابل نیویورک ردبول قرار بگیرد.

مارتینو کمک زیادی کرد تا آتلانتا شروع خوبی در رقابت های MLS داشته باشد و در دو فصل ابتدایی حضور در این تیم، آتلانتا به رقابت های پلی آف رسید.

همچنین حضور باعث شد تا این تیم بتواند بازیکنان بااستعدادی مانند میگل آلمیرون و یوزف مارتینس را به خدمت بگیرد که جزو بهترین بازیکنان این فصل لیگ آمریکا بودند.

تیم مارتینو نمایش های هجومی درخشانی در دو فصل اخیر ارائه داده و اولین تیمی است که در دو فصل پیاپی، از رکورد 70 گل زده عبور کرده است.

البته این آخرین فصل حضور مارتینو در آتلانتاست و او اعلام کرده که در پایان این فصل، از این باشگاه جدا خواهد شد. گفته می شود او هدایت تیم ملی مکزیک را برعهده می گیرد.

بعد از مارتینو که با 32.72 درصد آرا، به عنوان مربی فصل ام ال اس انتخاب شد، باب بردلی، سرمربی لس آنجلس اف سی با 22.34 درصد آرا در رتبه دوم ایستاد.