بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

استقلال - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

ایسکو و آسنسیو، قربانیان اخراج لوپتگی
سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 18:39
ایسکو و آسنسیو، قربانیان اخراج لوپتگی
به نظر می رسد که با اخراج لوپتگی از رئال، شرایط برای ایسکو و آسنسیو تغییراتی منفی داشته است.

به گزارش "توپ 90"، به نقل از آاس، رئال مادرید با سولاری در مسیر پیروزی قرار گرفته و بحران دوران لوپتگی را کاملا فراموش کرده است. این قطعا برای تمام هواداران رئال اتفاقی مثبت است اما آسنسیو و ایسکو دو ستاره ای هستند که بیشترین ضرر را از اخراج لوپتگی و تغییر و تحولات روی نیمکت این باشگاه دیده اند.

 

 

 

ایسکو پیش از ال کلاسیکو گفته بود اگر قرار به اخراج لوپتگی باشد، باید همه ما را اخراج کنند و البته او دلایل محکمی برای حمایت از سرمربی خود داشت. ایسکو که در دوران لوپتگی، 4 بازی رئال را به دلیل جراحی آپاندیس از دست داد، در 10 بازی 647 دقیقه به میدان رفت، 2 گل زد و دو پاس گل نیز داد. او مهره ثابت لوپتگی بود و در 50.1 درصد بازی ها در ترکیب حضور داشت.

حال در زمان سولاری او جایگاه ثابت خود را از دست داده است و تنها 51 دقیقه زیر نظر مربی جدید به میدان رفته است؛ یعنی در 14.2 درصد بازی ها. ایسکو برابر ملیا(کوپا دل ری)در فهرست 18 نفره قرار نگرفت و در سه بازی بعدی که در فهرست حضور داشت نیز هرگز فیکس نبود.

برای آسنسیو نیز اوضاع تفاوت چندانی ندارد. او زمان لوپتگی اغلب در ترکیب ثابت حضور داشت اما با سولاری در دو بازی اخیر مقابل سلتا و ویکتوریا به نیمکت تبعید شد. هشداری برای او از جانب سولاری.

او برابر ملیا در ترکیب ثابت بود و یک گل زد. ولی در بازی بعدی برابر وایادولید و در شرایطی که بازی بدون گل دنبال می شد، جای خود را به وینیسیوس داد. او برابر ویکتوریا حتی یک دقیقه هم بازی نکرد و در بازی اخیر مقابل سلتا نیز در 20 دقیقه پایانی وارد زمین شد.

در حال حاضر ایسکو و آسنسیو را می توان قربانیان بزرگ اخراج لوپتگی از رئال دانست و باید در انتظار نشست و دید که این دو برای خروج از این شرایط چه خواهند کرد.