بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 خرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کورتریک 1 - شارلروا 2 (پلی‌آف‌لیگ‌اروپا)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مودریچ: فتح چهارمین CL متوالی غیرممکن نیست
سه شنبه, 22 آبان 1397 ساعت 18:42
مودریچ: فتح چهارمین CL متوالی غیرممکن نیست
لوکا مودریچ، ستاره کروات رئال مادرید از دریافت جایزه Goal 50 ابراز خوشحالی کرد.


به گزارش "توپ 90"، این جایزه همه ساله از سوی سایت گل اهدا می شود و امسال لوکا مودریچ بالاتر از کریستیانو رونالدو و محمد صلاح فاتح این عنوان شد.

لوکا مودریچ گفت: "من بسیار خوشحال هستم که این جایزه را دریافت می کنم و می خواهم از همه کسانی که برای من رای دادند تشکر کنم. دریافت این جایزه و بالاتر قرار گرفتن از 2 بازیکن بزرگ دیگر افتخار مهمی است. ما در رئال مادرید فصل خوبی را آغاز نکرده ایم و به دنبال بهبود شرایط هستیم اما در نهایت پایان فصل مهم است. هدف ما دستیابی به چالش هایی است که همواره پیش روی تیم قرار دارد و برای رسیدن به آن می خواهیم به سختی تلاش کنیم.

من امیدوارم قادر به فتح برخی عناوین پیش رو بودم و مهم تر از همه چیز سبک بازی خود را بهتر کنیم. با سرمربی جدید رئال مادرید من به پیشرفت اطمینان داشته و می دانم فصل خوبی در انتظار ماست.

آنچه که ما در 3 فصل گذشته انجام داده ایم چیزی غیر قابل تصور بود اما رئال مادرید موفق به انجام آن شد و حالا فتح چهارمین لیگ قهرمانان متوالی غیرممکن نیست.

ما باید فروتن بوده، سخت تلاش کنیم و به دیگر تیم ها احترام بگذاریم زیرا تیم های بزرگی در لیگ قهرمانان حاضر هستند و هر ساله فتح این جام سخت تر می شود. اما همانطور که گفتم ما برای فتح همه جام ها تلاش خواهیم کرد و چندین بار نشان داده ایم که هیچ چیز برای این تیم غیر ممکن نیست."