بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 29 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی رئال‌ مادرید 0 - بتیس 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

اسکای: رئال قرارداد سولاری را دائمی می‌کند
دوشنبه, 21 آبان 1397 ساعت 18:53
اسکای: رئال قرارداد سولاری را دائمی می‌کند
اسکای اسپورتس مدعی شد که باشگاه رئال مدرید قصد دارد سانتیاگو سولاری را به عنوان سرمربی جدید خود معرفی کند.

به گزارش "توپ 90"، پس از اخراج لوپتگی از نیمکت رئال، سولاری که هدایت تیم دوم رئال یعنی کاستیا را برعهده داشت، به عنوان مربی موقت روی نیمکت تیم اصلی نشست. نتایج خوب او در این مدت، نظر مثبت مسئولین رئال مادرید را به خود جلب کرده است. طبق قوانین اسپانیا، حضور او روی نیمکت رئال در دیدار شب گذشته مقابل سلتا که با برتری 4-2 تمام شد، آخرین فرصت حضور یک مربی موقت روی نیمکت تیم‌های لالیگا است و باشگاه موظف است برای بازی بعدی مربی جدیدی معرفی کند.

رئال با سولاری در این 4 بازی، 4 پیروزی، 15 گل زده و تنها 2 گل خورده به ثبت رسانده و بدین ترتیب، با 4 پیروزی و 3 کلین شیت، سولاری بهترین رکورد تاریخ رئال را در شروع کار به نام خود زده است.

پس از تجربه استثنایی حضور زیدان روی نیمکت رئال، سپیدپوشان امیدوارند این بار با سولاری بتوانند چنین عملکردی را تکرار کنند. زیدان که مانند سولاری سرمربی تیم دوم رئال بود، پس از اخراج بنیتس در سال 2015، هدایت باشگاه را برعهده گرفت و در پایان فصل، قهرمانی چمپیونزلیگ را کسب کرد. او در دو فصل بعدش نیز قهرمانی این رقابت ها را به دست آورد تا به اولین مربی تاریخ تبدیل شود که قهرمانی را تکرار و حتی در کسب آن هت تریک کرده است.

حال اسکای مدعی شد که مسئولان رئال به این نتیجه رسیده اند که قرارداد سولاری را دائمی کنند و باید به زودی منتظر اخبار رسمی در این رابطه بود.