بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 22 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی امید عراق 0 - امید ایران 0

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورینیو می داند چگونه سیتی را متوقف کند
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 15:51
مورینیو می داند چگونه سیتی را متوقف کند
نمانیا ماتیچ، هافبک منچستریونایتد، در آستانه دربی منچستر، به حریف هشدار داد که ژوزه مورینیو راه متوقف کردن آنها را می داند.

به گزارش "توپ 90"، دو تیم شهر منچستر در حالی روز یکشنبه در ورزشگاه اتحاد مقابل هم قرار می گیرند که شاگردان پپ گواردیولا با 9 امتیاز برتری نسبت به تیم همشهری، در صدر جدول قرار دارند و شیاطین سرخ در رتبه هفتم جدول هستند.

البته هر دو تیم در آخرین دیدارشان، موفق شدند در لیگ قهرمانان به نتایج روحیه بخشی برسند. منچسترسیتی با 6 گل شاختار را شکست داد و منچستریونایتد هم در دیداری به یاد ماندنی، 2-1 یوونتوس را از پیش رو برداشت.

منچسترسیتی در 37 دیدار خانگی اش با هدایت پپ گواردیولا، تنها یک شکست داشت که آن هم مقابل منچستریونایتد بود و ماتیچ اعلام کرد که این اتفاق می تواند بار دیگر رخ بدهد.

او به خبرنگاران گفت:" من انتظار دیدار بسیار دشواری را دارم. آنها تیم بسیار خوبی هستند. آنها فوتبال خوبی بازی می کنند. آنها در هر دیدار، گل های زیادی به ثمر می رسانند اما ما هم کیفیت هایی داریم که باید از آنها استفاده کنیم.

باید حملات آنها را متوقف کنیم. راهی برای اینکار وجود دارد و سرمربی آن را بلد است. ما برای بازی آماده خواهیم شد. من انتظار بازی دشواری را دارم اما در دربی، هر اتفاقی ممکن است و ما برای آن آماده خواهیم بود."