بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 28 اسفند 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی کره‌ جنوبی 2 - کلمبیا 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

مورینیو: منچسترسیتی، دور از دسترس است
جمعه, 18 آبان 1397 ساعت 15:25
مورینیو: منچسترسیتی، دور از دسترس است
ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد، در آستانه دیدار تیمش مقابل منچسترسیتی در دربی شهر منچستر، اعلام کرد که تیم پپ گواردیولا از نظر فوتبالی، دور از دسترس رقباست.

به گزارش "توپ 90"، منچستریونایتد بعد از سه پیروزی روحیه بخش، که آخرین آن، پیروزی 2-1 در خانه یوونتوس بود، این هفته در ورزشگاه اتحاد میهمان منچسترسیتی خواهد بود.

در مقابل، منچسترسیتی هم در دو دیدار آخرش مقابل ساوتهمپتون و شاختار، 12 گل زد؛ در حالی که هفته گذشته اتهام های مالی زیادی علیه این باشگاه در رسانه های دنیا مطرح شد.

مورینیو که چند روز قبل، از اظهارنظر در این مورد خودداری کرده بود، این بار در مواجهه با سوالی در مورد نحوه اداره این باشگاه، گفت:" برای من دشوار است که در این مورد صحبت کنیم زیرا روی کارم تمرکز دارم.

من روی فوتبال تمرکز دارم، بنابراین اگر می خواهیم در مورد پتانسیل فوتبالی صحبت می کنم، من می توانم حرف بزنم و پتانسیل فوتبالی با سرمایه گذاری آغاز می شود.

البته پس از آن، کیفیت کار مطرح است، کیفیت سازماندهی. فکر می کنم از این نظر، آنها دور از دسترس هستند.

اما اینکه چه چیزی پشت آن است، من نمی توانم بگویم. اما در این لحظه، تنها باید به فوتبال فکر کنم و فکر کردن به فوتبال این است که به منچسترسیتی به عنوان یک تیم فکر کنم."

نتایج ضعیف منچستریونایتد در ابتدای فصل، شایعاتی در مورد اخراج مورینیو هم ایجاد کرده بود اما تیم او در هفته های اخیر روند خوبی را پشت سر گذاشته ولی آقای خاص می داند که بازی کردن مقابل تیمی مانند منچسترسیتی، چقدر می تواند دشوار باشد.

ما می خواهیم تلاش مان را بکنیم. نمی توانم بگویم که ما در رسیدن به خواسته ها و انگیزه های مان موفق خواهیم بود اما ما دو دیدار دشوار خارج از خانه مقابل دو تیم بسیار خوب-چلسی و یوونتوس- نجام دادیم و توانستیم نتایج خوبی بگیریم.

حتی اگر نتایج خوبی هم به دست نمی آوردیم، عملکردمان سر جایش بود، شیوه مثبتی که ارائه دادیم؛ بنابراین می خواهیم تلاش کنیم اما سیتی تیمی بسیار قدرتمند است.

اگر مساوی کنیم، باز هم فاصله 9 امتیاز است و اگر شکست بخوریم، 12 امتیاز؛ بنابراین فکر می کنم نباید اینطور به بازی نگاه کرد.

ما باید تنها به بازی فکر کنیم؛ این بازی به عنوان یک تک بازی هم به اندازه کافی دشوار هست. اما آنها هم فکر می کنند دیدار دشواری برای شان خواهد بود."