بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 3 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی آلاوس 0 - بارسلونا 2 (گزارش عباس قانع)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کذب است؛ از مسی حرف شنوی نداشتم
سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 18:27
کذب است؛ از مسی حرف شنوی نداشتم
بسیاری معتقدند که جراردو مارتینو، سرمربی آرژانتینی سابق بارسا، در زمان حضورش در تیم ملی آرژانتین، از خواسته های مسی تبعیت می کرد.

به گزارش "توپ 90"، مارتینو فصل 14-2013 هدایت بارسا را بر عهده داشت و تنها یک سوپرکاپ اسپانیا را برای این تیم به ارمغان آورد. بارسا با مربیگری او در همه جام ها ناکام ماند. شکست در فینال کوپا دل ری برابر رئال، ناکامی تلخی برای او و بارسا به ثبت رساند. در همان سال، رئال فاتح لیگ قهرمانان شد و بارسا در یک چهارم نهایی با شکست از اتلتیکو، ناکام بزرگ جام لقب گرفت.

او در تیم ملی آرژانتین نیز دو بار تا فینال کوپا آمه ریکا پیشروی کرد اما هر دو بار مغلوب شیلی شد.

مارتینو که این روزها شایعاتی مبنی بر حضورش به عنوان سرمربی مکزیک شنیده می شود، در نشستی با حضور خبرنگاران تأکید کرد که در روزهای مربیگری‌اش در آلبی‌سلسته، هرگز از لیونل مسی حرف شنوی نداشته است:« من هرگز به آنچه که مسی می‌گفت عمل نمی‌کردم. این داستانی ساختگی است که خیلی از مردم می‌گویند. من اما آن را تکذیب نمی‌کنم چون حقایق خودشان آن را تکذیب می‌کنند.

زمانی که یک بررسی درباره بازیکنان حاضر در تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2014 و بعد از آن بازیکنان دعوت شده به اردوی این تیم در سال 2015 صورت گرفت، مشخص شد بازیکنانی حضور داشتند که می‌گفتند دیگر به تیم ملی برنمی‌گردند، همینطور بازیکنانی که بعداً در سال 2017 برگشتند و می‌گفتند که برنمی‌گردند. زمانی که چنین اتفاقی می‌افتد فقط باید نشست و فکر کرد.»