بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تایلند 1 - چین 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

کمبود دروازه‌بان، مشکل اصلی شالکه در استانبول
سه شنبه, 01 آبان 1397 ساعت 10:32
کمبود دروازه‌بان، مشکل اصلی شالکه در استانبول
شالکه فردا در هفته‌ی سوم چمپیونزلیگ در حالی در استانبول به مصاف گالاتاسارای می‌رود که دروازه‌بان اصلی خود رالف فریمن را در اختیار نخواهد داشت.

به گزارش "توپ 90"، دومنیک تدسکو سرمربی شالکه که پزشکان تیم به او اعلام کرده‌اند رالف فهرمان کاپیتان و دروازه‌بان اول تیم به دلیل مصدومیتی که چند روز پیش در جریان یکی از تمرینهای شالکه به آن دچار شده بود نمی‌تواند در بازی فردا مقابل گالاتاساری به زمین برود، بیش از هر زمان دیگری نگران سرنوشت تیمش در استانبول شده است.

به نظر می‌رسد تدسکو چاره‌ی دیگری نخواهد داشت جز آنکه مقابل گالاتاسارای از دروازه‌بان دوم تیمش استفاده کند و چون در حال حاضر دروازه‌بان سومی در اختیار ندارد مجبور است یک دروازه‌بان 17ساله از تیم جوانان شالکه را با خود به عنوان دروازه‌بان ذخیره به استانبول ببرد. بازی شالکه و گالاتاسارای که فردا در استادیوم تورک تله‌کام شهر استانبول خانه‌ی گالاتا برگزار خواهد شد برای هر دو تیم حساسیت بسیار زیادی دارد. شالکه بعد از دو بازی در چمپیونزلیگ با چهار امتیاز و با امتیاز برابر با پورتو در رتبه‌ی دوم جدول گروهD قرار گرفته و گالاتاسارای با 3 امتیاز از دو بازی در رتبه‌ی سوم ایستاده است.

نتیجه‌ی این بازی تا حد زیادی آینده‌ی هر دو تیم در این گروه را تعیین خواهد کرد. از سوی دیگر ورزشگاه‌های استانبول همیشه برای تیم‌های اروپایی میدان‌هایی دشوار بوده‌اند و به خصوص ورزشگاه خانگی گالاتاسارای با هواداران بسیار پرشور این تیم، عنوان جهنم استانبول را یدک می‌کشد.


فهرمان 30ساله در جریان یک تمرین از ناحیه‌ی پا دچار مصدومیت شده بود و شالکه روز دوشنبه به صورت رسمی اعلام کرد که او در بازی مقابل گالاتا نمی‌تواند به میدان برود. فهرمان به همین دلیل بازی روز یکشنبه‌ی تیمش مقابل وردربرمن که در خانه‌ی شالکه با شکست 2-0 به پایان رسیده بود را از دست داده بود. این بازی بعد از 117 بازی فهرمان برای شالکه اولین بازی‌ای بود که او درون دروازه‌ی تیمش نایستاده بود.

الکساندر نوبل 22ساله دروازه‌بان دوم آبی‌های شالکه در استانبول دروازه‌بان این تیم آلمانی خواهد بود و تدسکو مجبور است به دلیل اینکه دروازه‌بان سومی در ترکیب تیم خود ندارد، یک دروازه‌بان 17ساله از تیم جوانان شالکه به نام یانیک لنزه را در تورک‌تله‌کام روی نیمکت بنشاند.