بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 28 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

بونوچی: برای بازگشت به یووه یونایتد را رد کردم
دوشنبه, 30 مهر 1397 ساعت 18:11
بونوچی: برای بازگشت به یووه یونایتد را رد کردم
لئوناردو بونوچی، مدافع یوونتوس مدعی شد که در تابستان، پیشنهاداتی از منچستریونایتد در اختیار داشته ولی برای بازگشت به خانه اش یعنی یووه، آنها را رد کرده است.

به گزارش "توپ 90"، بونوچی سال 2017 در انتقالی جنجالی راهی میلان شد ولی پس از یک فصل حضور در این تیم، به یووه بازگشت. مدافع 31 ساله  به خاطر انتقال به میلان، از چشم هواداران یووه افتاد و به شخصیتی منفور تبدیل شد. ولی یک سال ضعیف در میلان باعث شد تا در نهایت، او دوباره به تیم سابقش بازگردد و حال مدعی شد که برای این کار، از پیشنهاد یونایتد گذشته است.

او گفت:" دو باشگاه منچسترسیتی و منچستریونایتد به دنبال جذب من بودند. منچسترسیتی در سال 2016 مذاکراتی با باشگاه انجام داد، من هم با یوونتوس صحبت کردم و تصمیم گرفتم که بهترین مسیر برای من ماندن در یووه و پوشیدن این پیراهن است. امسال هم وقتی شانس بازگشت به خانه را داشتم، به هیچ پیشنهاد دیگری گوش نکردم و تصمیم گرفتم به یووه برگردم. منچستریونایتد در تابستان به دنبال جذب من بود."

بونوچی درباره اینکه آیا احساس می‌کند به خانه برگشته گفت:" بله، حس می‌کنم در خانه هستم. اینجا بیشترین تلاش را انجام می‌دهم و سعی می‌کنم بهترین عملکرد را داشته باشم."