بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

پیروزی - 30 آبان 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌فوتسال‌بانوان‌ دریژنو فرخ‌شهر 7 - پارس‌آرا 6

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

سرنوشت آخرین ال کلاسیکو بدون مسی- رونالدو (عکس)
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 19:05
سرنوشت آخرین ال کلاسیکو بدون مسی- رونالدو (عکس)
هفته آینده و بعد از 11 سال، دیدار رئال مادرید و بارسلونا بدون حضور 2 فوق ستاره دنیای فوتبال برگزار خواهد شد.

به گزارش "توپ 90"، با مصدومیت لیونل مسی از ناحیه دست، ال کلاسیکوی هفته آتی بدون حضور او و کریستیانو رونالدو که در تابستان راهی یوونتوس شد برگزار خواهد گردید که این اتفاق از 23 دسامبر 2007 دیگر رخ نداده بود.

در آن دیدار که اتفاقا در نوکمپ برگزار شد، بارسلونای تحت هدایت فرانک رایکارد به دلیل مصدومیت لیونل مسی نمی توانست از او در ترکیب استفاده کند و ستاره پرتغالی و بهترین گلزن تاریخ باشگاه رئال مادرید نیز حدود 2 سال بعد به این تیم ملحق شد.

در آن مقطع رونالدینیو هنوز شماره 10 و بهترین بازیکن بارسا بود اما آن شب نتوانست برابر دفاع مستحکم رئال مادرید کاری از پیش ببرد و در نهایت در دقیقه 36، خولیو باپتیستا مهاجم برزیلی لوس بلانکوس روی پاس رود فان نیستلروی با دروازه ویکتو والدس تک به تک شده و با یک ضربه دیدنی به گوشه دروازه، تک گل پیروزی بخش رئال مادرید را به ثمر رساند.

در نهایت در آن فصل رئال مادرید با هدایت برند شوستر قهرمان شده و ال کلاسیکوی برگشت نیز با نتیجه 1-4 به سود این تیم خاتمه یافت. چند ماه بعد تغییرات بزرگی در بارسلونا صورت گرفت و با ورود پپ گواردیولا، جدایی رونالدینیو و محوری شدن نقش لیونل مسی، دوران جدیدی در ال کلاسیکو آغاز شد.