بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

هدف - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

صلاح: مهمتر از گلزنی من، پیروزی لیورپول است
یکشنبه, 29 مهر 1397 ساعت 17:27
صلاح: مهمتر از گلزنی من، پیروزی لیورپول است
محمد صلاح شب گذشته با تک گل خود باعث پیروزی لیورپول در زمین هادرسفیلد شد.

به گزارش "توپ 90"، در ادامه دیدارهای هفته جاری لیگ برتر انگلیس یک دیدار برگزار شد که در آن لیورپول در خانه هادرسفیلد توانست با نتیجه یک بر صفر به برتری برسد.

محمد صلاح مصری تنها گل بازی را در دقیقه ۲۴ به ثمر رساند. این بازیکن مصری که در چند بازی گذشته تیمش نتوانسته بود گلزنی کند، مورد انتقاد رسانه ها قرار داشت تا اینکه با گل ۳ امتیازی برابر هادرسفیلد توانست خود را از فشارها رها کند.

 

 

 

 

صلاح بعد از بازی گفت:« احساس خیلی خوبی است که به تیمم کمک کردم تا بتوانیم ۳ امتیاز دشوار این دیدار را به دست بیاوریم. البته من در این مدتی که نتوانستیم برای تیمم گلزنی کنم اصلا نگران نبودم چون تیمم نتوانسته بود نتایج خوبی کسب کند. مادامی که لیورپول بتواند نتایج خوبی بگیرد و برنده شود مسئله نگران کننده‌ای وجود ندارد. برای من مهم نیست که بتوانم گل‌زنی کنم یا خیر تنها کمک به تیم اهمیت دارد.

 بازی خیلی دشواری را پشت سر گذاشتیم. بازی در زمین هادرزفیلد اصلا آسان نیست ولی خوشبختانه موفق شدیم ۳ امتیاز حساس این دیدار را به دست بیاوریم که خیلی برای ما اهمیت داشت. در این بازی چند بازیکن تیم برای اولین بار کنار هم به میدان رفتند ولی نشان دادیم که مشکلی نیست و همه بازیکنان در یک سطح هستند.»