بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

ایران ورزشی - 2 اردیبهشت 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه‌بازی پاری‌سن‌ژرمن 3 - موناکو 1 (هتریک‌امباپه)

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

آلگری: نیمه دوم درگیر منچستر یونایتد بودیم
شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 22:11
آلگری: نیمه دوم درگیر منچستر یونایتد بودیم
ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس نسبت به نمایش بازیکنانش در دیدار برابر جنوا انتقاد کرد.

به گزارش "توپ 90"، ساعتی پیش یوونتوس در خانه برابر جنوا متوقف شد تا برای اولین بار در هفته نهم سری آ امتیاز از دست بدهد و آلگری معتقد است فکر بازیکنانش درگیر بازی با یونایتد در لیگ قهرمانان بوده است.

آلگری گفت: "اتفاقات خیلی ساده بود. ما بازی را رها کردیم اما جنوا این کار را نکرد و ما به جای اینگه گل دوم را به ثمر برسانیم گل تساوی را دریافت کردیم. این اتفاق نباید رخ می داد زیرا اسکودتو در چنین بازی هایی از دست می رود. در نیمه دوم، ذهن ما درگیر بازی با منچستر یونایتد بود و به خواب رفته بودیم.

بعد از دریافت گل ناامید بودیم و هیچکدام از این نگرش ها درست نیست. در همه بازی ها با 90 دقیقه حضور در جریان میدان می توان پیروز شد و قبل از ورود به زمین کسب هیچ 3 امتیازی تضمین شده نیست. این نتیجه مایه تاسف است، زیرا ما می توانستیم فشار بیشتری بر جنوا وارد کرده و فاصله را در صدر افزایش دهیم، اما به جای این کار امتیاز از دست دادیم.

بازی با منچستر یونایتد بسیار متفاوت خواهد بود زیرا آنها برای پیروزی بازی خواهند کرد و شرایط ما نیز اینگونه است. جنوا امروز به خوبی دفاع کرد و سعی کرد در جریان بازی باقی بماند اما بازی امروز بزرگ ترین نمونه از سکون در جریان بازی در سالهای حضور من در یوونتوس بود."