بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

سایت دیتابورس

گیشـه مطبوعات ورزشی

شوت - 8 مرداد 1398

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی ولورهمپتون 1 - منچستریونایتد 1

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

لوپتگی؛ آوار خشم، حیرت و درماندگی (عکس)
شنبه, 28 مهر 1397 ساعت 17:33
لوپتگی؛ آوار خشم، حیرت و درماندگی (عکس)
اوضاع برای لوپتگی در رئال مادرید به بدترین شکل ممکن در حال سپری شدن است.

به گزارش "توپ 90"، لوپتگی سه روز به شروع جام جهانی، جانشین زیدان در رئال مادرید شد. تصمیمی که باعث اخراج او از تیم ملی اسپانیا شد.

خیلی ها در اسپانیا انتخاب او را انتخاب درست و شایسته ای می دانستند هرچند که رسیدن به اافتخارات زیدان بسیار دشوار به نظر می رسید و به خصوص جدایی رونالدو نیز رئال را ضعیف تر از گذشته کرده بود با این حال خوشبینی ها در مادرید به لوپتگی بالا بود.

شکست در سوپرکاپ اروپا برابر اتلتیکو شروع بدی برای او رقم زد اما چند نتیجه خوب متوالی در لالیگا باعث شد تا امیدواری ها به لوپتگی همچنان حفظ شود اما همه چیز از باخت به سویا شروع شد.

شکست 3-0 در زمین سویا با تساوی در دربی، شکست به زسکا و آلاوس همراه شد و امروز نیز باخت به لوانته در برنابئو فاجعه را تکمیل کرد.

لوپتگی امروز وقتی تیمش 2-0 در برنابئو عقب افتاد، سعی در تهییج بازیکنانش داشت و تیمش را به جلو هدایت می کرد اما پس از گلی آسنسیو که توسط وی ای آر مردود اعلام شد، می توانستید اوج درماندگی او را روی نیمکت تماشا کنید.

یک ضربه با مشت به سقف، بلند شدن از روی نیمکت و اعتراض به کمک داور در حالی که بهت زده از مردود اعلام شدن گل آسنسیو به نظر می رسید نشان از حال و روز بحرانی او در رئال می داد.

بازی که تمام شد، لوپتگی مثل هواداران باخت را باور نداشت و با سوت برنابئو به رختکن بدرقه شد. شاید بازی با ویکتوریا و بارسا آخرین فرصت او برای بقا باشد وش اید هم زودتر حکم اخراج را دریافت کند.