بنر تبلیغاتی سایت سیویلان

مرجع دانشجویان و مهندسان عمران - سیویلان

گیشـه مطبوعات ورزشی

ابرار ورزشی - 30 دی 1397

ویدئـــوهـای ورزشی

خلاصه بازی تایلند 1 - چین 2

ویدئو خلاصه بازیها و گلها

اخبار ورزشی

گواردیولا: دی بروین می تواند برای سیتی بازی کند
جمعه, 27 مهر 1397 ساعت 19:10
گواردیولا: دی بروین می تواند برای سیتی بازی کند
پپ گواردیولا خبر از بازگشت کوین دی بروین، ستاره بلژیکی چلسی به میادین داد.

به گزارش "توپ 90"، گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی دیدار مقابل برنلی حاضر شده و مدعی شد امیدوار است هواداران سیتی برخورد گرمی با جو هارت، سنگربان سابق سیتی و فعلی برنلی داشته باشند.

شرایط مصدومان: "بله کوین دی بروین آماده بازی کردن است اما من نمی دانم آیا او قادر خواهد بود 90 دقیقه در میدان حاضر باشد یا خیر. دی بروین طی 2 هفته گذشته کنار بازیکنان منچسترسیتی بوده و در تمرینات گروهی بدون حس کردن هیچگونه دردی حضور یافته است.

دی بروین بازیکن بسیار مهمی در ترکیب منچسترسیتی محسوب می شود و هنگام غیبت چنین بازیکنانی من امیدوارم آنها زودتر شرایط بازی کردن را پیدا کنند زیرا قدرت تیمی را افزایش می دهند و هیچ تردیدی در مورد اهمیت دی بروین برای ما وجود ندارد. اما ایلکای گوندوغان هنوز آماده نیست و من نمی دانم اما شاید او 2 یا 3 هفته دیگر شرایط بازی کردن را پیدا کند."

رویارویی با جو هارت: "اگر منصف بوده و اهمیتی به شایعاتی که منتشر می شود نداشته باشیم می دانیم که من مشکلی با او ندارم. او بخشی از تاریخ باشگاه منچسترسیتی است و همه ما می دانیم که جو هارت دروازه بان بزرگی است. من امیدوارم ورزشگاه اتحاد به خوبی از او استقبال کنند."